Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia SR 50 Old karburátor...

Gáll Zoltán kérdése:

Aprilia SR 50 Old karburátor dugulás?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy olyan 30-40-50-ig elmegy probléma nélkül vagy is 50 felé közeledve megy el belőle az erő, 50-nél vissza is hörög teli gáznál 50-ig is csak fél gázzal tudok felgyorsulni. Szivató be, és mint ha hátba rúgnának megindul egészen 100-ig meg sem torpan. Alapjárattal baj nincs, hidegbe melegbe megbízhatóan indul, szivatóval vagy anélkül. Válaszokat előre is köszönöm szépen!

2017. febr. 22. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen elképzelhető!

Próbáld meg kitakarítani, a fúvókákat is.

2017. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor ránézek minél előbb. Egyébként egyszer takarítottam csak a légszűrőnél a gumi teljesen szétnyílt. Arra gondoltam hogy ahogy mentem beszívta a résen a karbi a port, sarat. Elég nagy volt a rés.
2017. febr. 24. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!