Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legszebb Lamborghini...

Melyik a legszebb Lamborghini modell a cég története során?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a Countach, ami igazi ikon és hozzá hasonlót még nem nagyon csinált a cég, illetve a Miura is gyönyörű.


Szerintetek melyik a legszebb???


+


Nektek bejönnek az új modellek amik inkább már vadászgéphez hasonlítanak mint sem autókra??? (nekem nem nagyon)



2017. febr. 23. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Elég undorító mind.
2017. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem lehet kerdes hogy a countach!Minden modern kori szupersportautó ősanyja,a szupersportautó fogalom origója!

A miura is csodás,de valahogy engem az nem taglóz le!

A modernek közül szerintem az utolsó vállalható forma a murcielago-é volt!

2017. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem igazából mindegyik lambo nagyon tetszik. Ha klasszikus szépséget kell mondanom akkor Countach, Diablo. De pl. az újak közül a Veneno és a Centenario is gyönyörű.
2017. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen a Countach. A többi már csak utánlövés.
2017. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik az R7-es is. Brutál nyomatéka van (800Nm).

[link]

2017. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszenek az újak is, pont azért, mert semmivel sem lehet összetéveszteni, 1 kilóméterről is látod, hogy az egy Lamborghini. Igazából csúnya Lamborghini soha nem os volt szerintem, a régebbiek is, mint a Countach például, eszméletlen szépek.
2017. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a DL25 volt a kedvencem. Az új modellek már annyira nem jönnek be, meg sem lehet róluk messziről mondani, hogy egy Lamborghini-ről van szó.
2017. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Talán a korom játszik ebben közre, de nekem a Miura hozza a sportautó alfáját és ómegáját.
2017. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Diablo tetszik nagyon.
2017. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a Giugiaro álltal tervezett új Lamborghini R8 tetszik a legjobban, ezért is vettem azt. Erős, masszív, nagy, nem olyan gyors, mint a Countach, de azért erőben odaver :-D (Lamborghini R8 egy traktor, de attól még Lamborghini)
2017. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!