Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg 100e Ft+ ha egy...

Tényleg 100e Ft+ ha egy magyarországi rendszámú érvényes magyar okmányokkal rendelkező autót veszek?

Figyelt kérdés

Mármint az, hogy átírják a nevemre. Ha kivézek egy használt autót aminek a műszaki vizsgája is megvan, és minden okmánya, akkor milyen költségekre kell számítani az autó árán, és a biztosításon felül?


Köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 23. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az első kérdés az lesz, hogy miért nem olvasod el a korábbi válaszokat vagy használod a tucatnyi netes átírás kalkulátort.
2017. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos ez magyarorszag. Elkell tartani a sok ingyenelo politikust!

230eFt az atirasa egy 22eves kocsinak :(

2017. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen kérdés lesz elmondod? :) a kérdést én írtam, te meg válaszolsz. Ha nincs kedved, vagy csak mint egy robot beírogatod a sablonválaszt hogy "voltmár ilyen kérdés" akkor inkább ne fűzz hozzá semmit, mert ez a te szegénységi bizonyitvanyod. Amúgy ennyiből meg adhattal volna és értelmes választ is ;)
2017. febr. 23. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Ne tegyél fel sablon kérdést és akkor nem kapsz sablon választ! Egyébként pedig azért írtam azt amit, hogy megelőzhessem az elsőt, aki lehurrog. Szívesen.


Az is szegénységi bizonyítványt érdemel egyébként, aki a naponta többször feltett kérdésre sablontól és kötekedéstől eltérő választ vár.


#1 voltam.

2017. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És milyen autót mégis?Mert az határozza meg az eredetvizsga árát,az átírási költséget és a helyi adót.


Az átírási költségre van kalkulátor,nem nehéz beírni a google-be,az eredetvizsgánál meg számolj 25-30 ezerrel.


Ha nem pár éves vagy frissen nagyszervizelt autóról van szó,akkor az első szerviz többe lesz mint a papírmunka.

2017. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem értem miért nem alap,hogy egy ilyen kérdésnél odaírja hogy milyen autóról van szó.

Értelmes ember szerintem könnyen érzi magától is,hogy más a költsége egy ezres Swift-nek mint egy 6 literes V12-nek az átírásnál is.

2017. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a teljes költség 37 ezer körül volt. Szerintem neked is ennyi lesz, mivel típus nélkül csak arra tudok gondolni, hogy olyan autót szeretnél venni, mint amit én vettem.
2017. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

[link]

Itt ki tudod számolni, hogy mennyi lenne az átírása az adott paraméterekkel rendelkező autónak. Pl egy 22 éves autónak akkor 230e az átírása, ha 310kW (~420LE) a teljesítménye.

2017. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

408Le vel ha eredetvizsgaval veszed a 230at.

persze ugyan azt a szrros papirt toltik ki.


ADOZOL HA megvetted, forgalombahelyezted, rendszamot kapott, ha atirod, ha forgalomba van, ha muszakiztatod, kamu eredetvigsga, ha tankol es a KOTELEZO bizti, palyamatrica(ha 3kocsid van 3X pedig egy segggedvan) stb....


Roganhabonyvajnaorbanmeszarosszijjjjartoesatobbbi!!!!! Pffffj

2017. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!