Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 8V vagy 16V?

Suzuki Swift 1.3 8V vagy 16V?

Figyelt kérdés

Első autó vásárlás előtt állok. 350ezer körül (+,-) szánnék csak az autóra, tehát ebben az árban nincs benne a papírozás. A kérdés, hogy hány szelepeset érdemes venni?

Épp nézegettem egy elég szépen felszerelt, klímás 8V-et, illetve találtam 16V-et amibe nincs klíma. A kérdésem tehát, hogy melyiket érdemes venni? A nyári időjárást elég rosszul viselem, ezért örülnék egy klímának, viszont ha a 16V annyival jobb akkor nincs mese. Válaszokat előre is köszönöm!!



2017. febr. 23. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen teljesen mindegy,a karaktere majdnem ugyanaz a két motornak,csak a 16 szelepes erősebb 6000-en,mint a 8 szelepes 6 ezren.
2017. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az állapotra és a felszereltségre koncentrálnék. A nyolcszelepes is fürge.
2017. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tomcatters ***** válasza:
Viszont forditva ,relative alacsony fordulaton a 8 szelepes nyomatekosabb mint a 16 szelepes :D Amugy en a 16 szelepeset vennem
2017. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Vedd meg a 8 szelepest, majd rakd rá a 16-os hengerfejet és lesz 33 extra lóerőd! :)

[link]

2017. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha kivesszük a felszereltséget akkor 16V ha fontos a felszereltség akkor 8V Nekünk 8V-be van klíma elég jól megy, a másik 8V-be nincs klíma az is jó, evidens. Olvastam futárok véleményét, ők városba csak 16V-t ajánlanak, de ha nem bírod a nyarat akkor mindenképp a klímás. Felénk Apu használja a klímásat mert sokat autózik ki-be száll nyáron és 50fokos (50celsius) napon hagyott autóba életmentő a klíma. Én viszont még fűteni se fűtök kivéve ha nincs utasom, nyáron meg ki nem állhatom a klímát, mindig trüsszögök meg vörösek a szemeim, autótól függetlenül.


Van az a mondás, hogy klíma nélkül ne vegyél autót..

2017. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Állapotra utazok én is inkább! Mindenkinek ment a zöld kéz!:)
2017. febr. 23. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5össel értek egyet.
2017. febr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltunk autót nézni a héten, akartunk egy nagyobbat, állapotot néztem, s nem kilométert, az az elvünk, hogy a kaszni rendben legyen a motort úgy is lehet javítani... olyan szinten szét volt rohadva az a autó, hogy majdnem elsírtam magam. Suzukik nagyon szeretnek rohadni, nekem a jobb hátsó taposólemezem a szőnyeg felől úgy el van korrodálva, hogy ha rágondolok bőgök, szóval jótanács, a szőnyeget is emeld fel, sőt a pótkereket is vedd ki, és a motortérben a tornyokat is lesd meg. Ja és minden autónál legjobb a hideg indítás, ajánlatos hideg. 0celsius körül autót indítani, mert akkor hallatszanak a hibák. Erről a Suzukim jut eszembe, 0 foknál és alatt csörög valami a motorba, kattog is valami, szerintem vízpumpa ( majd ki kell cserélni) de 4 foknál már nem csinálja.
2017. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!