Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül az autók közül...

Ezek közül az autók közül melyik jobb? (Nissan, VW, Audi)

Figyelt kérdés

Amire legjobban törekednék, az az alacsony fogyasztás, nagy tér, alkatrészek mennyire vásárolhatók, praktikum, stb...


Nissan Juke


VW Passat kombi


Audi A3 kombi


Melyik mennyit eszik?

Nagyon köszi a részletes választ!

Mindenkinek zöld!



2017. febr. 23. 21:59
1 2
 1/17 dirtboy ***** válasza:

ennyi leírással ne várj válaszokat a kérdésedre.

talán ha közölnéd hogy melyikből milyen évjárat vagy típus,meg milyen motorral és váltóval érdekel.

az Audi A3 pedig nem kombi,attól rövidebb,az A3 hosszított ferdehátú,főleg az 5 ajtós,sportbacknek nevezik ezeket.

2017. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
benzines és gázolajas is érdekel... váltó manuális...az automatát utálom.
2017. febr. 23. 22:55
 3/17 anonim ***** válasza:
reménytelen eset...
2017. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Akkor leírom:

Nem mindegy, hogy 1.4-es A3, vagy 2.5TDi Passat B5. Kéne egy hozzávetőleges hengerűrtartam legalább.

2017. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá, mikor évjárat, városban használnàd vagy sokat pályán stb stb...Én így az audit javaslom. Passattal sincs semmi baj, csak 3ismerősömnek is ellopták...De ha csak városban egyedül használod a Nissan is jó.
2017. febr. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Spritmonitor adatok szerint:

passat benzin 5-17 liter

diesel - 4-11 liter


a3 4-17

diesel 3-10


juke benzin 6-12

diesel 5-7


auto mérete:

ezt vizuális inspekcióval lehet megállapítani

Juke kicsi

A3 kicsi közepes

passat középnagy


alkatrész mindenhez van, hiánycikk nincs.


praktikum:

szubjektív döntések sorozatát kell végezned, kell e neked nagy pohártartó, hogyan akarsz bepakolni, a kulcsot szereted e a táskádban tartani vagy előveszed ha a kocsit használod..


Ebben nem tudok segíteni, a többire kaptál választ.

2017. febr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nissant ajánlom, pláne ha hosszabb utakra kell az autó és a megbízhatóság is fontos.
2017. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A leírt követelmények alapján Passat kombi dízel. Legnagyobb, legkedvezőbb fogyasztású, és kiváló az alkatrészellátása. Megbízhatóságra lehet, hogy nem lesz top. Mindegyik típussal jár valamilyen kompromisszum, tökéletes autó nem létezik.
2017. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én egy fiatalabb (200-2003) elsőgenerációs Audi A3-as ötajtós vennék a helyedben, az alap, 1.6-os motorral.

A fogyasztás nem éppen a legalacsonyabb, de nem is olyan

vészes. Masszív, biztonságos, elég tágas elöl-hátul,

a csomagtartó is, viszonylag kevés km-rrel kéne venni,

egy A3-AS ez kb. 180 000-et jelent, az még nem nagy futás.

Passat kombival nehezebb tolatni, a Nissan Juke meg iszonyat ronda egy autó, komolyan, ilyen formáju kocsit

tervezni, ezek be voltak lőve, amikor azt tervezték ,annál rondább már csak 1 van: a digók Multiplája.

Szóval a 3 közül az Audi a legoptimálisabb választás, szerintem. A legszebb formájú is, időtálló na. S nem igaz,

hogy lomha, a szomszéd srácnak is ilyen 1.6-os A3-asa van,

értetlenül nézett rám, amikor kérdeztem, hogy nem lomha-e

az A3-as. A modern Audik között igazából nincs is lomha, mondja, ez olyan mint a kényelmes Kispolszki vagy az esztétikus Zaporozsec sztereotípia...

2017. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20002-2003, akartam írni....
2017. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!