Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C4 picassot vásárolnék...

Citroen C4 picassot vásárolnék. Találtam is egy gáz üzeműt,2008as evjarat. Külföldről behozott. Elkértem az alvazszamot. Lekérdeztem, és azt az infót kaptam, hogy ez egy 2010es C3. Letezhet olyan, hogy hibás a lekerdezes?

Figyelt kérdés
Vagy inkább hagyjam ezt az autót? Autodna.hu-t használtam.

#használt autó #Alvázszám citroen citroen
2017. febr. 24. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

A lekérdezés nem hibás, valószínűleg futómű cserén esett át, és egy francia autónál azt kell mondjam, ez nem meglepő, főleg, ha külföldről behozott.


Kerüld el messziről a francia autókat, ha jót akarsz! A külföldről behozottakat meg pláne.


Vegyél Magyarországon forgalomba helyezett német vagy japán márkát.


Egyébként a KEKKH adatbázisából is le tudod kérni, úgynevezett Webes ügysegéddel, ügyfélkapuval, 750 Ft-ért. Ez tuti biztos, hogy jó.

2017. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!:)

Bár azt nem értem, hogy egy futómű cserénél miért valtozik az alvazszamhoz rendelt típus és gyártási év..

2017. febr. 24. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:

valószínű rommá volt törve a vas.

keress itthon informálható autót-

jaa...szervíz költsége fele mint japán vagy német társainak......

mesélhetnék

2017. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!