Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsiban tudnátok...

Milyen kocsiban tudnátok elképzelni a nőket? Egy bogárhátú (például) kis Fiat 500-ban, vagy inkább egy öt ajtós nagyobb autóban?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elképzelni őket.

Minden nap látok mindenféle kocsit vezetni nőket. A smarttól 3 tonnás furgonon át a buszig.


Egyébként meg egy értelmes ember olyan autót választ, amilyenre szüksége van. Függetlenül a nemétől.

2017. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már mindenfélében őket, nem kell elképzeljem :D Az enyém amúgy a kisebb autókat preferálja, pedig hosszú Sprintert is tud vezetni.
2017. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm egyterűt vezet de utálja. :D Legszívesebben minit vezetne.

Láttam már pick up-al is nőt meg 2 személyes smarttal is.

2017. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nemcso ***** válasza:
Feleségem most Hyundai i10-et vezet, előtte Yarist. De munkája során vezetett Mitsubishi L300-t, platós Ducato-t. De még Jumz Belarus traktort is.
2017. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szabadon lehetne bármilyen autót választani, és lehetne látni az adott személy arcát, személyiségét, akkor könnyebb lenne a kérdés. Van, akinek a SMART, de van, akinek a JEEP.
2017. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én leginkább egy full felszerelt lakókocsiba tudnám elképzelni, magammal együtt.
2017. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!