Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erős autó vásárlása?

Erős autó vásárlása?

Figyelt kérdés
Több típust is nézegettem, főképp a 2001-től gyártott 1.8 T (150HP) Octáviákat, 1.8 RS Octáviákat, illetve még egy 2.8-as (204 HP) 4-es Golfot is. Érdemes ezekben gondolkodni, illetőleg LPG-t belerakni.
2017. febr. 24. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a típusokat nem ismerem, viszont a VW VR6-os motorjait tudom ajánlani. Pontosabban azt, ami a Corrado-ba is bekerült. Ez kimondottan jónak számít, teljesítményre sem lehet rá nagy panasz, fogyasztásban sem vészes (a Corrado-val hosszú úton kultúrállt vezetési stílussal a fogyasztás nem lépi át a 8 liter/100km-t) és élettartamra is kiváló.
2017. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az RS Octaviával járnál a legjobban, azért, mert annak a futóműve, féke, kormánya is olyan, amilyen kell legyen. Az 1.8 T még pont nem túl nagy motor, viszonylag takarékos, de nagyon jól megy. A 2.8-as az egy lustább motor, ilyen nyugis krúzolásra való, az 1.8T egy pörgős, sportos motor. Neked kell eldönteni, hogy melyiket kedveled. LPG-t felejtsd el, főleg turbós motorba.
2017. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, még a Seat Leont néztem, az is 180 lovas.
2017. febr. 25. 01:36
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne akarjon valaki "erős" autot venni,aki utana azt tankolni sem tudja ezert inkabb begázozná.....
2017. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Gázra számolhatsz +20% fogyasztást. Ha hivatalos, akkor vannak időnként plusz költségek, műszakinál (szemle). Illetve nem is olcsó, 200k alatt 4 hengeresbe nem is rakják be.

Szerintem MO-n nem nagyon éri már meg.


Németben viszont annál inkább, 1,3-1,4 a benzin és 0,5-0,65 a gáz. :)

2017. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!