Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul elsőre az...

Miért nem indul elsőre az autóm? Peugeot 307 2. 0HDI 136Le. (2005) Ha napközben hosszabb ideig áll az autó, nem indul elsőre csak fordul egyet a főtengely és leáll. Köszönöm a segítséget.

Figyelt kérdés
Ha másodjára indítom akkor pedig legtöbbször indul elsőre, de reggelente főleg mikor hideg van van hogy csak harmadik negyedikre indul be.Egy db Izzítógyertya rossz benne, ez lenne a hiba oka? eddig mindenki kizárta ezt de akkor mi? Saját gondolatom az hogy nem kap üzemanyagot mert ha felpumálom benne a gázolajat akkor nagy részben elsőre indul (nem mindig) vagy esetleg a gyújtáskapcsolóval lenne valami?
2017. febr. 25. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Porlasztócsúcsok? Izzítógyertya? Üzemanyag-szivattyú? Nem levegősödik a rendszer?

A legnagyobb baja, hogy pezsó, de ha már megvan, próbálunk megoldást találni a franciák slendriánságára.

2017. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy egy izzógyertya rossz csak?

De ha felpumpálod és indul , akkor levegős. Na , ez sok mindentől lehet, pl a nyomás tartó szelep rossz. De az elektronika is mindent bekavarhat. Egyébként meg egy kicsit se rosszabbak mint bármelyik más gyártmányú autó.

Nekem is Peugeot van, és tele van Siemens, Bosch, Pierburg, Beru és mindenféle elektronikával.

2017. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hello, 2-es először is köszönöm az építe jellegű hozzászólásod. Az biztos hogy csak egy izzítógyertya rossz benne, belett mérve. A nyomástartót nem tudom hogy jó e, de most a legutóbbi ötlet az hogy az EGR szelep miatt nem indul. Egyébként ez szerintem bármelyik autóval előfordulhat, márkától függetlenül.
2017. febr. 28. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!