Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2010-es autónál a 174...

Egy 2010-es autónál a 174 000km reális? Meg mernétek venni egy 1,2 literes dízelmotorral? Link:

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 1. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Reális. Nekem 13 éves , 106000 van benne. Nem Vw.
2017. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy még ezen gondolkoztam.


Egyébként VW Polo-ról van szó.

2017. márc. 1. 09:25
 3/6 A kérdező kommentje:

És már nem foglak titeket linkekkel bombázni, de még egy utolsót beraknék, mivel ez is nagyon megfogott:

[link]


Mi a véleményetek? Valamelyiket érdemes lenne szerintetek megvenni?


Továbbá 1,2-es, cvagy 1,4-es, de akár 1,6-os motornál nem sok a 170 000-200 000km?

2017. márc. 1. 09:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Én két év alatt átlag 80e km-t rakok az autóimba, de van, aki csak a szomszéd közértbe jár vele, vagy a telekre 5km-re hétvégén.

Ismerek egy 2004-es suzukit, első tulajdonos, 90e van benne, de úgy néz ki kívülről már, mint ami a földet körbejárta vagy 10x.

2017. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Szlovákiában hogy van, meg azt sem tudom, hogy ezek szlovák, vagy nyugatról bevitt autók. Magyarországon általában az vesz dízelt, aki sokat megy. Mindenképpen próbáld lenyomozni a kocsi előéletét a márkaképviseletnél, illetve vigyél magaddal valakit, aki ért az autókhoz!
2017. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reálisnak tűnik, viszont ilyen kis dízellel biztos nem vennék autót. Dízel az nagy távra kell meg viszonylag nagy méretben. Ez a kisdízelezés egy vicc, szembeköpi a működési/felhasználási elvét a motornak kb. aztán meg a nyerítés van mikor tönkremegy.
2017. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!