Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet hogy nem szereti ezt az...

Lehet hogy nem szereti ezt az olajat? Megérné más olajjal próbálkozni? Vagy cseréltessem le az összes hidrotőkét?

Figyelt kérdés

2001-es Daewoo Lanos 1.3

Fél évvel ezelőtt ki lett cserélve a kopogó hidrotőke. Szép hangja is lett. De rá egy hónapre lecseréltem az olajat GM 10w40-es re és azóta egyre jobban kattog... Előtte nem tudom milyen olaj volt benne, de nem volt ilyen kereplő hangja.



2017. márc. 2. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

"ki lett cserélve a kopogó hidrotőke"


Úgy érted 1 db?

2017. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem! azt mondta a szerelő hogy csak 3 volt szar. azok lettek cserélve.. igazából én se értettem hogy akkor már miért nem cserélte le az összeset
2017. márc. 2. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 5w-s olaj hígabb, könnyebben belemegy a hidrotőkébe.

De ha annak pl le van ragadva a szelepe akkor mindegy milyen olaj.

Egyébként ha 3 hidrotőke rossz és a szerelő mindet kicseréli akkor infarktust kap a gazdi, hogy miért?

Ha csak azt a 3-at akkor meg fél év múlva reklamál hogy miért nem?

Ez egy ilyen biznisz. Én megkérdem a tulajt hogy mi legyen, döntse el ő, egyébként ajánlom az összes cseréjét ha 3 már döglött.

2017. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is kopogott a hidrotőke. Aztán átálltam 5W40-es olajra és azóta sem kopog (évente csere szűrővel).
2019. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!