Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wexxtor Kinroad 200, quad...

Wexxtor Kinroad 200, quad szerintetek milyen? Link

Figyelt kérdés

[link] a link olvassátok el amit a leírásba ír (de ezért ide bemásolom)


Ezt írja: Eladó jó állapotban lévő quadom.

Felújított motorblokkal és olajcserével kínálom eladásra.

Új aksival 1év garancia van még rá.Jó állapotú gumikkal, nem olyannal,mint a társainak szokott lenni.

Kardán tengelyes meghajtással,a zöme lánchajtással vannak,de nem nagyon dicsérik őket folyton le dobja láncot,de ezt a quadot ez a veszély nem fenyegeti.

4+1-es manuális váltóval = 4 sebesség előre,1 hátra.

A képen látható állapotban,ha bármi kérsésed van,azt nyugodtan tedd fel!

Csere érdekel 50-125ccm motor.



Szerintetek milyen ?

Baj hogy kínai?

Jó hogy kardános?

Előre is minden választ megköszönök!



2017. márc. 5. 10:15
 1/2 A kérdező kommentje:

Hopsz ez kimaradt.

Ha nem jó mert kínai akkor ez a versenypitbike Szerintetek milyen----> Pitsterpro x5 125 ?(Sajnos nincsen linkem róla mert facebookon van meghirdetve)!

2017. márc. 5. 10:18
 2/2 anonim válasza:

Hmm... Baj hogy kínai? Nem! Sőt! A kínai gépek egyre jobbak és jobbak! Most is kínai motorom van ami nehezen lehetne tökéletesebb (Keeway Superlight Limited). Nekem volt egy Kinroad motorom is (xt50q) és nem csalódtam benne. Nagyon jól bírta a strapát, egyszer sem hagyott cserben, pedig adtam neki rendesen az utakon és a hegyeken :D Szóval ha ezt is a Kinroad Xintian Motorcycle Manufacture Co.,Ltd gyártja (bár a honlapjukon nem találtam meg ezzel a névvel), akkor nyugodt szívvel ajánlom mert tényleg jó gépek (persze ez az előző tulajától is függ, hogyan tartotta karban, mennyire nyúzta, nincs-e széthajtva a bele, stb...). A kardánról nem tudok nyilatkozni, ennél a cégnél még nem találkoztam ilyen meghajtással.

Papírjai vannak? Szervízfüzet rendben van? Ezeket is vedd figyelembe.

Röviden: -Nem baj hogy kínai, a Kinroad igenis jó minőségű!

2017. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!