Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3550 Nm forgatónyomaték mire...

3550 Nm forgatónyomaték mire elég? Ha például rosszfiúk autókkal barikádozzák el az utat, egy FH16-os el tudja azt a néhány autót tolni maga elől? ( Illetve ütközéskor egy FH16-os, vagy egy amerikai csőrös elég biztonságos? )

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jajj na 1-es, ezen most nagyon röhögök :)) Bár belegondolva nem is olyan vicces.

Amúgy gyári állapotban, rács nélkül szétmenne az egész kamion már az első ütközésnél, legalábbis egy európai biztos. Nem a lóerővel meg a nyomatékkal lenne a baj.

2017. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy csőrös valamivel biztonságosabb ütközés esetén. Egy európai kevésbé. Persze attól függ mivel ütközöl. Személyautó nem ellenfél, de a nagyobb vasak megölnek.
2017. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Newtonméter, forgatónyomaték, lóerő, akadály, Volvo, FH16, kamion, ütközés, baleset, biztonságos
2017. márc. 11. 23:18
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy ennek az elfajzott, veszélyes ISIS-nek ilyen jó "himnusza" van! :) Nagyon kellemes. Kár, hogy tudjuk mi van mögötte...


Hiába akartál önkéntes humor heroldot játszani első, ez most nem jött be. :) Sőt épp ellenkezőleg, pozitív hatást váltott ki a trollkodásod. ;)


És nyugika van, higgadj szépen le, értettem nagyon is jól a félrement célzást, csak azt felejtetted el, hogy én vagyok az akit védeni kell az önjelölt terroristák (és ami miatt kiírtam a kérdést: az aljas senkiházi kocsikat leszorító tolvaj bűnözők) ellen.

2017. márc. 11. 23:30
 6/8 A kérdező kommentje:

"Amúgy gyári állapotban, rács nélkül szétmenne az egész kamion már az első ütközésnél, legalábbis egy európai biztos."


"Egy csőrös valamivel biztonságosabb ütközés esetén."


Akkor mit javasoltok, mi az ami ezt az ingyenélő mocskos aljanépet játszva leszorítaná, ha egyszer támadni akarnának?

Egy BTR 90-est túlzásnak érzek...


...túlméretes mivoltából még csak ki se mehetne közútra. Esetleg útvonalengedéllyel. Vagy még azzal sem.

2017. márc. 11. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az FH túlméretezéshez való alvázzal készült és elől rajta van a kapcsolófej, akkor gond nélkül eltol akármilyen autót.
2017. márc. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly egy gyökér már sokadjára álta el az utat a kanyarnál, és nem lehetett elfordulni. Bementem szólni neki hogy álljon el, mert feltartja a forgalmat, még kétszer bementem, de nem volt hajlandó. Idegeslettem, és hát nem a személyautóval voltam, hanem a New Hollandal. A kanalat fuggőlegesbe állítottam, szépen rááltam, és letoltam az útról a Transporterjét. Úgy eltolta a Nem Holland, mint egy vakondturást, pedig szerintem nincs benne 3550 Nm, csak 235 lóerő.
2017. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!