Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most van 1 Ford Focus 1.6 TDCI-m de nem nagyon megyek tobbet napi 5-7 km nél azt se egyszerre. És ugye a dpf,kettostomegu nem nagyon szereti. És mondták hogy egyébb problémákat is okozni fog. Sokat gondolkodtam milyen autot vegyek. Annyira húz a szivem egy jo audi 1.9 TDI - PDTDI fele amibe nincs reszecskeszuro es kettostomegu. Bar zavar hogy megint ottvan a turbo mint hibalehetoseg meg a PD elemek.. de ha meg benzinest veszek aztmondjak annak is lehet baja es az is draga. + 9-11 litert fogyaszt míg a dízel 5-6 ot. Audi benzinen is gondolkodtam de mindenki szidja hogy audi benzin motort nem szabad megvenni. Ti mit ajánlanátok? Bármely autotipus lehet. Véleményetekre vagyok kíváncsi. Köszi előre is . (Telon irtam sorry ha nincs neha ekezet)

2017. márc. 20. 23:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Jajj jöttek a megmondo emberek :D oké akkor elviszem a családot boltba bicóval és a 4 szatyor cuccot is elviszem a kormányon :) olyan autó kell ami bírná ezt a pár évet a városba amíg nem megyek ki dolgozni külföldre. És azért gondolkozok dízelben. Amúgy van mikor több pl 19-25... de mindenképp kell 1 normális megbízható autó. Suzukit nem vennék mert azt meg nem adom el ha megyek ki külfoldre hogy vegyek másikat. Azért gondolkozok kettostomegu nelkuli esetleg autómata 1.9 tdi audin mert az talán kihúzná valahogy míg kijutok (2-3 év)
2017. márc. 21. 11:31
 12/30 A kérdező kommentje:
Nálunk a busz felejtős alig megy meg ha megy is 2x kell átszállnom mire eljutok valahova. És akkor 4 óra 1 kor busszal.. ami autoval 15 perc mert oránkent járnak.
2017. márc. 21. 11:33
 13/30 anonim ***** válasza:

Itt meg itt van a megmondo kerdezo!csak akkor minek kerdeztel ha neked nem lehet segiteni mert semmilyen valasz nem jó.....

De akkor tudod mit,akkor vegyel automata dizelt varosba 500meteres tavokra....legalabb akkora ötlet mint télen a strandpapucs.......

2017. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem nem ezt a stílust hogy: mennyé biciklivel..... meg hogy buszbérletet javasolnék... amúgy látom te se fogtad fel hogy 2 évig használnám csak varosba ... meglehetett volna válaszolni hogy: figyu a pd tdi ezért rossz vagy ezért jo a benzines ezert jo de ha csak 2 evig varosozol akkor megeri a dizel mert kesobb meg nagy tavra jobb.. és jé... 1 értelmes válasz nem felesleges kötöszködés. Normálisan kell hozzáállni egy normális kerdeshez.
2017. márc. 21. 14:36
 15/30 A kérdező kommentje:
Gondolhatod hogy azért van szükségem autóra mert más módszer nem lehetséges ha tudnék busszal járni vagy bicóval nem tenném fel a kerdést. Itt nekem az a szempont hogy egy megbizhato dízel avagy benzin motoros autó kell ami kihúzná ezt a 2-3 évet a városba. Próbálok vele tobbet menni neha hoszabb úton megyek hogy 10-12 km legyen. Meg úgy is megéri. Eléri az üzemi hőfokot és nem varosba araszolok. Elkerülöm a dugókat. :)
2017. márc. 21. 14:42
 16/30 szántóvető ***** válasza:

akkor vegyél egy ilyet. [link]

ezen nem buksz sokat,bármikor el tudod passzolni,mindig lesz rá kereslet.

2017. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Tovabbra is fenntartom hogy napi 5km-re raadasul tobb reszletben teljesen felesleges az auto!Ezt kenyelmesen gyalogolva is max egy óra alatt meg lehet tenni!oke ez neked nem opcio mert a gyerek meg a szatyor stb...

Akkor irtak az 1000-es swiftet,aminel igenytelenebb es kevesebbet fogyaszto auto valoszinuleg nincs a földön de az nem kell.....

Neked dizel kell,amirol koztudott hogy utalja amire hasznalni akarnad......raadasul meg olyan illuziokba is ringatod magad hogy az makd csak 5-6 liter fog fogyasztani....automata valtoval.....

Tőlem ugyan azt veszel amit akarsz,de mondjuk ilyen hasznalatra tovabbrra is valami kiskobcentis szivo benzines varosi kisauto lenne idealis,nem egy dizel nagyutazo automataval......

2017. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
És mit szolsz egy 1.6 benzin Audihoz? :D csak kérdem
2017. márc. 21. 15:43
 19/30 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp ragaszkodsz az autóhoz, akkor én is valami ezres swift kategóriát vennék. 10-12 km egy dízelnek nem elég, hogy bemelegedjen. Kb. annyi kell télen, mire egyáltalán normálisan fűt, és akkor az olaj hőfoka még sehol nincs. Városba tök felesleges az Audi és hasonlók. Ráérsz két év múlva venni autót a külföldi utazáshoz. Arra meg pont jó lenne a Fordod. Addig el is rakhatod, ezres swiftet kapsz mellé 300-ért.
2017. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
hmmm csak nincs kp ba 300am... :/ szóval csak úgy tudnám megoldani ha eladom a fordomat 1,5 millióba és abból vennék... ez a legnagyobb bajom. ha lenne pénzem másik kocsira már megoldottam volna. (22 éves vagyok tudom sokan most beszólnak hogy minek akkor autó stb csak az a helyzet én segítek a családba mindenkinek és muszáj egy autó mert akkor megáll az élet )
2017. márc. 21. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!