Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanában mennyi a várakozási...

Mostanában mennyi a várakozási idő forgalmi órára?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint mire gondolsz, jogsit csinálsz, és a forgalmi gyakorlat, amire az oktatóddal mész? Vagy a forgalmi vizsgára? Pesten ahol én lakok átlag 1-1,5 hónapra adnak forgalmi vizsgaidőpontot, de ha szerencséd van akkor ürül időpont és oda be tud rakni téged az oktatód (ha másnak valami miatt nem jó az ő időpontja).
2017. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. márc. 21. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Magukra az órákra, hát helyfüggő. Vidéken 1-2hét a kresz után a népszerűbb oktatóknál, nyáron ez zsűfoltabb és lehet több, a kisebb nevűeknél nem csúcsidőszakban pár nap.

Közben kb 1 hét, az elején legtöbbször heti 1* max 2* 2órát visznek, aztán sűrítik.

Forgalmi vizsgára 1-1,5hónappal előre kell jelentkezni, hogy ne akkor kelljen várni, tehát engem pl 12.órán lejelentett az oktató és 1hónapra rá kaptam időpontot.

2017. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hasznos volt utolso,köszönöm :)
2017. márc. 22. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Ez kb annyira volt értelmes kérdés, mint az, hogy a CBA-ban mekkora sor van a pénztárnál.
2017. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!