Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi okmányos autóval...

Külföldi okmányos autóval mennyi ideig hasznalhatom Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni autót, és ami tetszik és jó állapotban van az nagy rész érvényes külföldi okmányokkal rendelkezik, mennyi ideig hasznalhatom belföldön külföldi okmányokkal? Csak addig használnám úgy amíg át nem iratom!?
2017. márc. 21. 19:37
 1/3 Buf ***** válasza:
100%
A német rendszámok névre szólnak, a sárga alapból csak német országon belül érvényes a pirosból van kéthetes ill. havi de mindkettő a kiváltó személy adataihoz van regisztrálva.
2017. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mikeXxX ***** válasza:
Majdnem jól írta az előttem szóló de a sárga határos országokban jó csak maximum illetve Németben (értelemszerűen nálunk nem bár sokat látok így is ) de az is max 1 hónapig kb 200 euro átlagban de típusoktól eltérő !Azt is hozzátenném kint jóval magasabb a biztosítás de ha ezeket sem tudod akkor inkább ne kint vegyél szerintem !
2017. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En most nem ertem. Van rendszama vagy nincs? Ha van, akkor milyen?
2017. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!