Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B8 vagy VW CC Passat?

Audi A4 B8 vagy VW CC Passat?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy "egy szalagon"jönnek le de melyiket olcsóbb fenntartani?Természetesen használt 2.0 Tdi 170 lóerős motorral szerelt példányokban gondolkodom.

2017. márc. 21. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy egy szalagon jönnek le, sok 100Kg-mal könnyebb az audi, mert a CC passat egy tepsikupé.

A passat mellett szól a szépsége, az audi mellett a használhatóság.(gondolok itt arra hogy hátra épkézláb ember is be tud ülni)

2017. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem épp!Mivel az A4 1470 kg a CC pedig 1430 kg:)
2017. márc. 21. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg az alkatrész árakat de szerintem kb. hasonlóak az árak.Külsőleg ha kellene választani én a passatot választanám.Igazán ütős pedig 3.6 benzines 300 lovas motorral lehet. Vagyis én ilyen motorral venném.


Amúgy egy B6 cabriom van es lehetsége hogy passat cc lesz a következő. De szerintem a cc úgy szép ha van rajta minimum 18-as vagy 19-es felni.

2017. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!