Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.5 dci vagy 0.9 TCe? Melyik...

1.5 dci vagy 0.9 TCe? Melyik a jobb motor? Melyiket választanátok egy új Daciához?

Figyelt kérdés
Főleg városban lenne használva, de fontos az alacsony fogyasztás és az olcsó fenntarthatóság. 3 évig benzines, 3 évig dízel autóval jártam, egyikkel sincs bajom, mindegy mit tankolok bele csak megbízható legyen. A dci jóval drágább. Megéri a felárat? Mivel mindekettőben van turbó, így még nehezebb a döntés. Automata váltóhoz viszont csak a 0.9-est lehet kérni. Ti hogy döntenétek?
2017. márc. 22. 03:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0.9 automatával
2017. márc. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a 0.9-et mondom, főleg így hogy inkább városban lenne használva.
2017. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, én is inkább effelé hajlok. A mostani kocsim is automata és nagyon szeretem, 2-3 nap alatt megszoktam. Nézegettem a használtautót és nem sok 0.9-es van eladó. Automata meg egy sem. Ez azért jelent valamit. Egy ember sincs az országban, aki megválna automata Daciájától. Akkor nem lehet rossz, nemde?
2017. márc. 22. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb azert nincs sok mert nagyon keveset vesznek automataval. Nekem van tapasztalatom mindket motorral, a 0.9 tele autoval elegge szenved. A dizel viszont kellemesen boldogul.
2017. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem értem miért retteg a magyar ember az automatától, pedig a szervókormány után a legnagyobb találmány az autóiparban. Vezetek kézi váltóst és automatát is, de össze sem lehet hasonlítani. Mintha a biciklit a motorhoz akarnánk.
2017. márc. 22. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!