Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót festeni fújós sprayfesté...

Autót festeni fújós sprayfestékkel?

Figyelt kérdés

Nincs kompresszorom , sajnos nem is tudok kérni senkitől , ezért a sprayfestéken gondolkozom ! Van belőlük jó márka ?

Sajnos annyi pénzem nincs hogy elvigyem fényezőbe .



2017. márc. 22. 21:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
64%
Milyen autód van?
2017. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Felejtsd el.
2017. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egész autót így festenéd le? Mert az nagy kihívás lenne, még egy profi fényező sem tudná szépre megcsinálni. Ilyen spray-kel általában csak javítani szoktak (jobb helyeken meg egyáltalán nem is használják).

A kompresszor ügyet meg meg lehet oldani, én általános célra naponta 2 ezerért béreltem tavaly pár napig. Jó szűréssel egy sima kompresszor is megfelelő lehet, márha tud elég levegőt nyomni (nem jó ha pár fújásonként meg kell állni, mert kifogy belőle a levegő).

2017. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudod egyformára elfújni. Hidd el ronda lenne. Fólia?
2017. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem mai autó, de elég ütött kopott a festése ,ezért gondoltam hogy átfestem . Fóliázás több pénzbe kerülne mint amennyit ér az autó .
2017. márc. 22. 22:48
 6/19 anonim ***** válasza:
Azt kiszámoltad hány flakon kéne rá?:D
2017. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Pénzkidobás. Nem tudsz vele egyenletesen, nagy felületeket lefújni.
2017. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Én 250e-ét fólióztattam Audi A5-öst. 200.000ft (eyggy

írsz kapsz kedvezményt.

2017. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azert ne bizonytlanitsuk el a kerdezot. En nemreg fujtam egy regi mercit ezust szinnel (mond silber) es olyan jo lett, hogy meg en is meglepodtem, pedig elsore csinaltam. Turelem es odafigyeles, semmi mas. Pedig volt rajta par rozsdafolt, meg az ajtokon is. szepen beleolvadt a regi szinbe.
2017. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kb 10 flakonnal :) Csak nem tudom melyik a jó márka belőle ,régen festegettem ezt azt,bár ilyen nagy felüetet nem mint egy tető ,de mint egy ajtó igen .
2017. márc. 23. 05:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!