Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A B kategóriás jogosítványnál...

A B kategóriás jogosítványnál 17 éves kor előtt el lehet kezdeni levezetni a 30 (29) órát ha már megvan a Kresz?

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 20:41
 1/5 Zoknihegesztó válasza:
Én 3 éve vizsgáztam de akkor nem lehetett elkezdeni előtte és szerintem ez azóta sem változott
2017. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17. utána, csak a kereszt teheted le 16,5 êves korodba
2017. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 17 éves korod előtt nem VIZSGÁZHATSZ. Tehát ha rugalmasak az oktatók, akkor az óráidat levezetheted előtte, meg kell beszélni, de úgy tudom, törvénybe nem ütközik (ha ezt tudom, akkor én sem októberben kapom kézhez a jogsim hanem tavaly júniusban :))) )
2017. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen 17. életéve előtt el kezdheti a gyakorlatban is a vezetés tanulását. Ha ma tölti be a 17-et, holnap vizsgázhat. Nem rugalmasság kérdése.
2017. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16 és fél évesen kezdhető az elméleti tanfolyam

16 évesen és 9 hónaposan tehető elméleti vizsga

Sikeres elméleti vizsga után elkezdhető a gyakorlati tanfolyam

17 évesen tehető forgalmi vizsga

18 éves korig csak belföldön jogosít vezetésre


Aki nem hiszi, itt járjon utána:

[link]

2017. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!