Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobban el szertenék mélyülni...

Jobban el szertenék mélyülni a autók működésében, mi hogy miért működik, mihez kapcsolódik, hogyan tudom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, jogosítványt nemsokára szeretnék szerezni, de érdekelnek nagyon a kocsik, autók, járművek, illetve ezt is tanulom, a közlekedést, de jobban bele szeretnék mélyülni, megismerni mindent, hogy mi miért, hogyan működik mihez kapcsolódik, mi működtet mit. Alap tudásom megvan hozzá tudom hogy működik a motor stb de ez nekem kevés. Számomra ha egyszer megengedhetem magamnak hogy saját autóm legyen, nem tudatlanul szeretnék vásárolni, és érteni szeretnék hozzá, illetve a tuning, meg ezekről nem is beszélve, ne csak így össze vissza urbán legendákra hallgatva.
2017. márc. 23. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek Ternai Zoltán - A gépkocsi. Igaz régi (nagyon), de szerintem minden fiúgyereknek el kéne olvasnia.

Vagy Lévai Zoli bácsi írásai, igaz egy kicsit lehet túl "tömény":

[link]


A vásárlás és az esetleges tuning, az márka- és típusfüggő ismereteket kíván, annak specifikusan kell utánaolvasni.

2017. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általánosan sehogy, ha tényleg vannak alapismereteid akkor tudod mit nem tudsz, és célirányosan utána tudsz olvasni adott témának.

Tuning pedig típus, pénz és elképzelésfüggő. De pl ma kezdődik az AMTS... Én is ott szoktam ihletet gyűjteni

2017. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Könyvajánlatom:

Hevesi György: Autószerelők mestervizsga kézikönyve (Maróti kiadó).

Na abban tényleg minden benne van :) kiváló ábrákkal.

2017. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!