Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag lehet parkolássegítő...

Utólag lehet parkolássegítő rendszert tetetni az autóba? (Audi,2012)

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
természetesen,de arra nem lesz működési gyári garancia.
2017. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az Audihoz vigyem?
2017. márc. 23. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem csinaljak meg. Illetve park rafarra gondolsz? Vagy magától beparkolo rendszert?
2017. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Parkolássegítő plusz a neve az Audinál. Ami beparkol magától.
2017. márc. 23. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:
az egy kicsit komplikált cucc, sok minden kell hozzá és sok mindennel kell rendelkeznie az autónak (pl nagy navi stb....)
2017. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az van benne meg tolatóradar is, de csak hátul. Holnap megkérdezem.
2017. márc. 23. 22:41
 7/10 anonim ***** válasza:

A VW-vortex fórumot olvasgasd! Egyáltalán nem lehetetlen a dolog, max drága lesz.


Octaviaról már olvastam, hogy be tudták tenni a gyári önparkolót. Ezzel kapcsolatban a Briskoda fórumon keresd Eddie-Nl felhasználó Octavia Vrs topikját, mert ő megcsinálta!

2017. márc. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi lehet, majd este ha lesz időm megírom. De 300e ft a vadi új autóba, szóval max sztem fél millióból megvan.
2017. márc. 24. 09:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Amire emlékszek Eddie leírásából, hogy első, hátsó és oldalsó ultrahangos szenzor is szükséges. Oldalsó alatt a lökhárítókba épített, valóban jobb és bal odalra orientált szenzorokat értem.

Ezen kívül ESP és talán GW elektronikát is kellett hozzá cserélni, illetve rengeteg szoftvermódosítás szükséges.


Mindenképp dokumentáljátok az utólagos beépítést, mert ha sikeres és a doksi alapján utánépíthető lesz, akkor a magyar Audis (ill. VW konszernes) közösség imába foglalja a nevetek. És még talán anyagilag is lehet belőle profitálni.

2017. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet utólag semennyi pénzért sem. (Audinál mondták)
2017. márc. 24. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!