Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek? BMW e46 320i

Mi a véleményetek? BMW e46 320i

Figyelt kérdés

Minden véleményre kíváncsi lennék, de leginkább arra, hogy mekkora fenntartási költsége van egy ilyen Autónak, típushibái.. milyen gyakran kell vele szervízbe járni stb.

Azt hallottam róla hogy Japánhoz képest rengeteg hiba kerül felszínre. Mi igaz ebből stb.



2017. márc. 28. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Hogy mi a véleményem? Az, hogy csak egy mezei bmw. Tucat-vacak.


Amúgy a fő gyengéje az elektronika, a difi és a korrózió. Havi szinten szeret visszatérni szervizbe. teljesen igaz, hogy egy japán autóhoz képest ez merő hiba.

2017. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem gyerekkori álomautó az E46, de pont azok miatt nem mertem megvenni, amiket írtál. Ha vennék, akkor már 325i, hogy kitűnjek kicsit a tömegből, nem fogyaszt sokkal többet.
2017. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 mikeXxX ***** válasza:
31%
Évi 300000 biztos rámegy én nem értem miért rugóznak rajta sokan minden kis nyominak van ! (persze az én autóm is tucat de.......) A bmw eredetileg egy repülőgyár volt a háborúban ezért is van ez a jel neki fehér propeller a kék égen ! De még ezt sem tudja a sok nyomi de ha feltennék neki minek van bmw-je azt mondaná azért mert a Józsinak is az van meg a Marinak is az tettszik !
2017. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Tuca divatautó, emellett gyenge ls szervizigényes, egy pénztemető, ha nem zavar h mindig szerelőhöz kell járni vele és hogy egy tucat divat kocsit vezetsz akkor jó, emellett a csajok körébe se menő, ők is csak egy 18 éves sz@art látnak belőle
2017. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azzal akarok én is jönni hogy tucatautó (a forgalomba helyezési számok alapján pont ugyanannyi van BMW-ből mint amennyi Audiból vagy Mercedesből) de tényleg unalmas hogy sokan áhítoznak ilyenre még mindig és ebben egyetértek a többiekkel.

De azt már inkább mondanám hogy aki érzékeny a fenntartási költségekre és a legmegbízhatóbb lehetőséget keresi akkor az ne ilyet vegyen. Hanem a japán megfelelőjét ajánlanám inkább: Lexust.

2017. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Egy Japán és eközött filóztam, de egyértelműen a japán lesz :D
2017. márc. 28. 21:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a BMW se rossz és sajnálom azokat akiknek tényleg csak azért van mert szeretik.

Mert vannak olyan nem túl rendes figurák akik őket is lejáratják közben nem is szeretik a BMW-ket hanem csak azért veszik mert azt gondolják hogy menő és akkor ezek csinálják mindig a feszkót az utakon.

De nem csak a BMW-nél vannak ilyenek hanem minden márkánál (pl Honda) csak talán kisebb mennyiségben.

2017. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7

VW-nél is vannak olyan márkatársak, akik miatt szégyenlem, hogy nekem is az van. A kormoló dízelesek miatt főleg.

2017. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nekem külsőre nagyon tetszenek amugy a BMW-k csak tényleg sokkal nagyobb az esély rá, hogy egy ilyen korban lévő autónál is kifog az ember egy pénztemetőt..

Plusz ugye a hátsó kerék miatt gondolkodtam rajta sokat, hogy télen nem annyira kifizetődő, főleg nálunk ahol olyan frankón takarítják az utakat :D

2017. márc. 29. 17:40
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

#9

Aki jól vezet, annak csak előny télen a hátsókerékhajtás. :)

2017. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!