Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószimulátor van Budapesten?

Autószimulátor van Budapesten?

Figyelt kérdés

Nem versenyautóra gondolok, csak személyautóra. Készülök jogosítványt szerezni. De én még tényleg nem vezettem autót. Szívesen kipróbálnék egy szimulátort, mielőtt beülök a tanuló autóba.


Van szimulátor? Hol van? Mennyiért lehet kipróbálni?



2017. márc. 30. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam:

[link]

2500 Ft egy óra.

2017. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is csak ilyet tudok.

De ez nem igazán éri meg, egy 10 ezres kormánnyal meg lehet otthon is teremteni ezt a környezetet, játékprogramot meg le lehet szedni netről hozzá.


Legjobb valódi autón gyakorolni. Nem kapásból kimenni a forgalomba, hanem parkolóban/magánutakon ismerkedni vele.

2017. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2500 Ft/óra szimulátor, vagy 3000-3500 Ft/óra vezetés gyakorlás....

Ne költsd a pénzed szimulátorra, annak elég kevés köze van a valósághoz.

2017. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én motoros szimulátort próbáltam egyszer, semmi köze nincs a valódi vezetéshez, nem is hasonlít rá :D jobban jársz, ha apukáddal elmész egy parkolóba gyakorolni (ahogy én is csináltam), vagy ha ennél idősebb vagy, akkor ismerőssel, baráttal, akinek már van jogsija. Nem olyan ördöngösség amúgy, sokkal könnyebb mint amilyennek tűnik. Olyan mint a biciklizés.

Sok sikert!

2017. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!