Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókereskedők, nepperek...

Autókereskedők, nepperek miért szedik le az autók rendszámát mikor nem lehet sehol megkeresni ki a kocsi tulajdonosa?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Mert a rendszám az elözö tulajdonosé )mellesleg valószíüleg Ö szedi le), azaz nem tartozéka az autónak.
2017. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldről hozzák, konkrétan nincs is semmilyen rendszámuk hozzá.
2017. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom, nem szeretnék, hogy utánanézz a kocsi előéletének.. sokszor nem is szedik le, csak kitakarják a fényképeken. Mit mondjak, "bizalomgerjesztő"..
2017. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az autó előéletének utána lehet nézni, csak a tulajdonos személyes adatait nem lehet lekérni vele, erre egyedül csak a hatósági szerveknek van hozzáférésük.

Egyébként a kereskedők joggal takarják ki a hirdetésekbe, viszont én amikor interneten kinéztem a saját autómat, és elmentem személyesen is megnézni úgy hogy nem szóltam nekik előre, hanem csak mentem magamtól, és akkor nem volt kitakarva a rendszám. A kereskedő elmondta mit tud az autóról, elmondta milyen apró hibái vannak, aknára álltak vele, megnézhettem alulról is saját szememmel milyen állapotban van. Volt vezetett szerviz könyv ezt is engedték hogy át nézzem. Elmentünk vele próbakörre, én lealkudtam az árából 70 ezret mert 1-2 dolgot kifogásoltam amiről ő nem tett említést, igaz húzta a száját de megbírtunk egyezni. Teljesen új nyári gumi szettet adott hozzá, a téli szettre meg mondta hogy ő lecserélné mert már nem a legjobbak.

2017. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző tulajdonosoknak nem lehet utána nézni, de az eredetileg magyar autóknál a futásteljesítménynek igen rendszám alapján (2012-től vezetik folyamatosan), a külföldi autóknak meg még az esetek 99%-ában nincs még magyar rendszáma. A nepperek azt szeretik, ha minél kevesebbet tudsz az autóról, mert Magyarországon rengeteg a tekert órás roncs.
2017. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!