Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen volt az első baleseted,...

Milyen volt az első baleseted, ha volt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 21:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nos azért nem olyan nagy baleset 16 éves ként a nyári gyakorlat végén pár esős nap után földes úton motorozni indultam az egyik kanyarban pedig a vártnál nagyobb sár volt kicsúszott a hátsó kerék és estem egy kényelmeset.Egy kiugrott csukló és kéztöréssel zárult a nap:)jó nyár is volt
2017. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kisodródtam egy balos kanyarban, bele a beton árokba amiben a kocsi tovább csúszott, majd egy fa villanyoszlop állította meg. 3an ültünk a kocsiban, senkinek nem lett baja, a villanyoszlop ketté tört, a kocsi totálkár.
2017. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4 éve fogtam egy kocsit átjáróban. Szerencsére safőr, aki egyedül volt benn, túlélte, az idegeskedésen kívül nekem sok bajom nem lett, 116 tonnával a másfél tonnás autót szinte észre se venni.
2017. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

átszakítottam a gumifalat, és megfogantam...

jelentem, túléltem :)

2017. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Általános iskolába alsó tagozatos voltam, mikor apum vitt Ladával a suliba télen. A suli utcájában szűk az út, így amikor jött szembe egy másik kocsi, félrehúzódáskor egy befagyott pocsolyának köszönhetően belecsúsztunk a szembe jövőbe.


Másik baleset (ezt csak láttuk) szintén reggel történt, egy Opel velünk szembe legalább 80-al száguldott el. Előtte a kocsi átengedte a gyalogosokat, így az Opeles hátulról beleszáguldott. Ez azért maradt meg bennem, mert a csattanás nagyon hangos volt.


Más balesetet élőbe talán nem is láttam.

19/f

2017. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Felborultam egy 4-es Passattal, szűk balos kanyar jött, én is mentem 100 felett, a szembejövő is jó tempóval jött, és hát nem fértünk el ekkora tempó mellett. Összeértünk, ennek következtében repültem a mezőre.
2017. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Éppen megvolt a jogsim, amikor Moszkviccsal megnyomtam az autószerelőnk kapuját. A Moszkvics első lökhárítója bánta.

Nehezen vette a rükvercet, és amíg én azzal bajlódtam, a lejtős beállón nekigurultam a kapunak szemből... Persze a kézifék rossz volt én meg elfelejtettem rálépni az üzemi fékre. Majdnem beálltam kapun keresztül a telepre...

Szása megérkezett a műszaki vizsga előkészítésre.

2017. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még ifjonc karon ülő korom után néhány évvel lesodort egy gyorsan hajtó autó menetszele az útról.

Rettenetes volt. Belek és testrészek mindenfelé. Mert a boltból tartottam visszafelé a házhoz bontott csirkével és belsőségekkel. A szülők nem örültek de legalább az egyik kedvencem a halászlé lett az ebéd.

2017. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Beviz Elek ***** válasza:

Gyors :D

A hegyekben kanyarogva egy szakaszon olyan jeges volt az út, hogy gyalogolni sem lehetett rajta. A Swift 40 környékén elindította a hátulját.. Elég hosszan csúszkáltam jobbra-balra, de sikerült a túloldali taknyos-leveles részen megfogni. Sajnos a szalagkorlát odmaradt, rozsdás tartója beleolvadt a környezetbe, én pedig lefektettem...

2017. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szarvast ütöttem el, ami berepült fejjel az első szélvédőn.

Nem eset semmi bajom, de megviselt rendesen.

Azóta csak nagy tompaorrú utókat veszek. Ami nem feldobja a szélvédőre a vadat hanem inkább magaalá gyűri.

Niva utána jeep cheroke (régi), most uaz 469.


Ja, az az autó egy 97es honda civic volt.

2017. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!