Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Ha nekem csak 50ccm-es...

Üdv! Ha nekem csak 50ccm-es motorra van engedélyem és a rendős elkapna pl egy 200 köbcentis motorral akkor milyen büntetés várható?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint ha még 50ccm-ből se lenne jogsid.
2017. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
eltiltás?
2017. ápr. 4. 16:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozz el, mire számíthatsz, ha jelentős anyagi kárral járó balesetet okozol...
2017. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És miért is okoznék balesetet?
2017. ápr. 4. 17:04
 5/13 anonim ***** válasza:
A baleset mindig benne van a pakliban.Ha van jogsi ha nincs,csak jogsi nélkül cumi.De egy kérdés ,honnan van a motor?
2017. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#1: Nem ugyanaz. Csak 35000 a helyszíni bírság, ha semmilyen jogsid nem lenne, akkor 45000 lenne.

Emellett kapsz még 5 pontot és igen, el is tilthatnak pár hónapra.

De a legnagyobb visszatartó erő az az, hogy ha kárt okozol, akkor te állod a cechet.

2017. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, valami hasonló reakciót vártam...

Ne foglalkozz a rendőrökkel, azok legfeljebb csak némi aprót tudnak legombolni rólad, nyugodtan motorozz jogositvány, érvényes biztosítás nélkül, baleset nélkül nem lehet baj - ez így jó neked?

2017. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amugy ha a motort kolcson adtak (vagy fater garazsabol elvitted mert nagy buli) akkor nem csak te szallsz fel a szopo rollerra.
2017. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell egyébként egyből belekötni valamibe. Ez egy teljesen ártatlan kérdés volt. Nem értem neked mi közöd lenne ahhoz hogy NEKEM honnan van egy motrom? És ha fater garázsából van akkor mi van? van hozzá bármi közöd? de csak úgy közlöm veled, hogy nem, nem onnan van. Inkább a kérdésre tudnál normálisan válaszolni Ja és aki normálisan válaszolt annak nagyon szépen köszönöm a választ!
2017. ápr. 4. 17:22
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Jaj de ideges lettél...te kérdezted mi a bünti... ahhoz az is hozzá tartozik hogy kié a motor...mivel ha kölcsön adták akkor azt is rugdossák aki adta..:)
2017. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!