Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy audi a4 2. 0...

Imre78 kérdése:

Vettem egy audi a4 2. 0 benzines autót. A reggeli indításkor 1-2 ms ig csattogó hangot ad, (mint egy diesel) aztán elhalkul. Aznap, akármenyit áll, csendben indul. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor megint sikeresen eladtak egy hamarosan széthulló autót....
2017. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JulesTS ***** válasza:
100%
Tipikusan hidrotoke hiba. Ha csak hideg inditaskor csinalja par masodpercig, akkor azzal meg lehet kozlekedni. Ha mar meleg motornal is csinalja, akkor erdemes cserelni. Vannak hidrotoke tisztito adalekok, amit olajcsere elott lehet hasznalni, de nem nagyon szokott segiteni...
2017. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Visszaengedi a nyomást az olajkörben valami, leginkább a gagyi olajszűrő, utána meg az olajszivattyú nyomásszelepe.

De a kopó hidrotőke/fészek is tud ilyen hangot adni, nyomáson csendben lesz.

2017. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor csinálja ha már erősen elhasznált olaj van benne, de csak nagyon hidegben.

Cserélj olajat, szűrőt, és lehetőleg jóféle olajat tegyél bele.

2017. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!