Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újpesti Autós Iskoláról...

Újpesti Autós Iskoláról vélemények?

Figyelt kérdés
Milyenek az oktatók? Nagyon közel van hozzánk és ha valami nagyon rossz tapasztalata nincs valakinek róla akkor pár száz ft miatt nem mennék el egy messzebbi helyre.

2017. ápr. 18. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én AM jogsit csináltam ott, nagyon szerettem. Egy idősebb férfi volt az oktató, aki érdekes és néha viccesen adta elő a tananyagot. A tesztre rendesen felkészített, minden órán volt egy gyors teszt az előző órai anyagból. Ott voltam EÜ oktatáson is, azt egy fiatalabb mentős tartotta. Kellően érdekesen adta elő, rendesen felkészített.

Szóval csak ajánlani tudom.

2017. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, még annyit kérdeznék, hogy a gyakorlati oktatókról mi a véleményed? Nem tudom, hogy az AM jogsi megszerzése hogy zajlik pontosan, de gondolom ott is van gyakorlati oktatója az embernek. Türelmesek, nem ordibálnak? Illetve, hogy állnak a lefizetéshez? Sok helyen hallani mostanában, hogy már szinte elvárás, hogy az ember lefizesse őket a vizsgánál.
2017. ápr. 19. 14:46
 3/4 K-Adrien válasza:
2018-19-ben tanultam és vizsgáztam az Újpesti Autósiskolában. Az elméleti és az elsősegély oktatóik kiválóak és még szórakoztatóak is. A vezetési gyakorlatot nem annál fejeztem be, akinél elkezdtem; 14 óra után váltottam; az iskola nagyon készséges volt, semmilyen akadályt nem gördítettek a váltás elé, sőt, segítettek számomra jó oktatót találni. Ez sikerült is: Kollerné Lányi Ildikó személyében egy szakmailag és emberileg egyaránt ideális oktatóra találtam. Hálás vagyok a türelméért és a hozzáértéséért; nincs érzékem a vezetéshez, de hála neki, végül belejöttem.
2019. dec. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akinek van tapasztalata, esetleg tudna írni az oktatókról? Lehetőleg az oktató nevével. Ajánlaná-e, illetve van-e olyan, akit mindenképp kerülni kell?
2022. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!