Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50ccm Supermotot...

Milyen 50ccm Supermotot vegyek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Sherco, Derbi, GasGas, Aprilia ezek amik tetszenek és szerintem jónak mondhatóak. 130e ft lenne rá. Ebben a kategóriába melyik fajta közül érdemes választani ami azért kiszolgál 1-1,5 évig? De "kikötés" hogy azért mennyen is és az utazója legyen olyan 80-85 körül. Heti 3 alkalommal mennék 60-70 km-es távokat úton, hétvégénte pedig mennék "endurózni". Még érdekelne a fogyasztásuk, karbantartásuk...stb és az egyéb dolgaik. 195cm vagyok (csak egy kis infó, hogy az ülés magasságok milyenek és melyik nagyobb) Előre is köszönöm akik írnak, ja és privátba is lehet nyugodtan.

Ui.: Nem vagyok kíváncsi a simsonra KÖSZI!

16/F



2017. ápr. 18. 20:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Még néztem a Beta-t is azt kifelejtettem.
2017. ápr. 18. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem derbit abbol is 2007 fölöttit az új blokkosat
2017. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
130e mondjuk nem biztos találsz új blokos derbi lehet csak a régebbi blokosat az is nagyon jó vagy valami am6-ot és kínait ne vegyél pl cpi soha
2017. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

80-85 :'D Óra szerint sem fogja elérni utazóba. 14/53-al lehet, hogy elérhető, de azzal meg nem endurózol akkor.

De egyébként, a Derbit ajánlom, sok kicsi közül legjobb szerintem.

2017. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!