Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb kis méretű...

Melyik a legjobb kis méretű "női" autó?

Figyelt kérdés
Nem a legújabb modellekre gondolok , hanem kb 8-10èv körüli autók közzül melyik a legjobb? Eddig matizom volt de szeretnèk váltani egy kicsit komolyabbra ami birja az autópályát is. Irjatok tipusokat lècci

2017. ápr. 20. 13:22
1 2
 1/15 crudy ***** válasza:
Dizel toyota yaris. Nagyon porgos auto
2017. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is a yarisra gondoltam, a turbó rásegít a motorra, nagyon nagyon keveset fogyaszt. Hátránya a nagyon szűkös hátsó ülések és a hátizsák méretű csomagtartó és szeret rozsdásodni a padlólemez.
2017. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is a Yarist javaslom.
2017. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

japán kis autó benzines motorral


a tipus szinte mindegy


lehet az yaris, micra,jazz,swift stb...:9

2017. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Swiftet javasolnam mert annyi van belole mint egen a csillag ergo minden olcso hozza.. viszont nagyon strapabiro es mozgekony auto
2017. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Komolyabb kategória alatt mit értesz?

Audi A3-mat javaslom.

De nem tudom mi számít "női" autónak.

2017. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Feleségemnek Audi S3 van, 2003-mas :D
2017. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Komolyabb alatt szimplán annyit hogy ne 800cm3 legyen a motor ès hogy legyen benne szervókormány. Ennyi nagyjábol a vágyam. Árban 1.2 millió-nál ne legyen drágább. Seat ibizárol mi a vèlemènyetek? Vagy a mazda 2 ami mèg tetszik csak ez már súrolha az èrtèkhatárom.
2017. ápr. 20. 15:15
 9/15 anonim ***** válasza:

4000€-ból kijön akármi 2005 környékéről. Szervókormány és 800 cm3-nál nagyobb motor nem lehetetlen.

Vigyázz, a váltóra. Automata elég ritka ebben a kategóriában és nem mindegy hogy milyen (gondolom nem őskori manuális váltót tervezel venni). Ha meg félnél tőle, nem kell. Rendszeres olajcsere és jó tulajtól kell szerezni és nem lesz vele gond, de tulaj ellenőrizni lehetetlen.

Benzin vagy diesel kell?

Igazából teljesen mindegy melyiket veszed, nagyo probléma egyikkel sincs azokban amiket javasoltak. Amelyik tetszik azt vedd.

Szerintem az Audi abban a korban a legszebb autókat gyártotta, főleg belsőtérre igaz. De ez csak az én véleményem.

2017. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia!

En egy hete vettem egy kis Yarist, 1.0 benzin motor. Nem mai darab szegenyem, 13 eves. Elotte egy Opel Astram volt, nemetorszagban azzal lehett randalirozni) de sok volt vele a nyug. En is a Yarist olvastam, hogy nagyon megbizhato. A forumok tele vannak vele, igy en is remenykedem :) egyelore hajtottam, probalgattam (husvetkor csaladlatogatas stb) es bar nem idegbeteg ( astram 1.6os dizel volt..... ) meglepoen jol megy. Nem lehet vele versenyezni, de en lomhabbra szamitottam. Van 1.3as motorral is, az jobban porog, es a dizel is nyomatekosabb.

Nekem annyi szerencsem van, hogy van egy nagyon jo Toyitas autoszerelo ismerosom, nekem o javasolta ezt.

A csomagtarto valoban aprocska, de a hatso padot elore tudod tolni, es az uleseket is le tudod donteni :) praktikus.

Szep napot kivanok!

25/L

2017. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!