Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb kis méretű...

Melyik a legjobb kis méretű "női" autó?

Figyelt kérdés
Nem a legújabb modellekre gondolok , hanem kb 8-10èv körüli autók közzül melyik a legjobb? Eddig matizom volt de szeretnèk váltani egy kicsit komolyabbra ami birja az autópályát is. Irjatok tipusokat lècci

2017. ápr. 20. 13:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolónak azért lomha mert 1.0-s benzines. Az 1.4 diesel az sokkal sokkal erősebb, abban turbó is van. Szóval rákérdeztés a Seat ibizára. Nekem egy 2005-ös 1.4 bemzines Ibizám van. Ez azért valamivel nagyobb mint egy Yaris. Nem egy erőgép ezzel a motorral, mégis 6-10 liter között fogyaszt míg a yaris 1.4-es diesel motorral 3,5-5 litert fogyaszt. Nem tudom mit tudnék mást írni az Ibizáról. Nekem semmi problémám nem volt vele, csak egyszer volt egy hibaüzenet a műszerfalon, azt egy 1000 Ft-os műanyag alkatrész cseréje megoldotta. Ami nem tetszik benne, hogy erejéhez képest sokat eszik, de a dízel variáns lehet hogy ezt kiküszöböli. De egyébként szép autó, a 3-as szériából 700000-1000000 között lehet kapni. A 4-es széria 1400000 fölött kezdődik. Amúgy a volt barátnőmnek is egy ilyenje volt pirosban úgyhogy női kocsinak is megállja a helyét.
2017. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
(Nem az előttem válaszoló)
2017. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Szinte mindenki a yarist irta :) de ez nekem valahogy annyira nem tetszik. Mindenesetre nèzelődni fogok mèg a nagy döntès előtt.
2017. ápr. 22. 08:33
 14/15 anonim ***** válasza:
A kérdésben nem a legszebbet kerested, hanem a legjobbat. :-) Azért kaptál annyi Yaris-os választ.
2017. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha nem olyan autót akarsz amibe beülsz, mész vele kicsit és kész akkor mindegy mit veszel. De ha olyan kell ami tetszik is és később nem akarod szidni magad, hogy miért vetted ezt meg mikor nem is teszik akkor megéri kicsivel többet fizetni érte, akára javításáért is. Persze ezzel nem azt mondom, hogy a legkényesebb szart vedd meg.

Megmondom őszintén, hogy yaris már csak a külseje miatt se kéne, persze ezzel nem azt mondom, hogy csúnya vagy rossz autó (egyszer se próbáltam) hanem azt annyit, hogy nekem más tetszik. De az A6 C6 után nem kéne.

2017. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!