Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első kocsit ajánlatok...

Milyen első kocsit ajánlatok maximum 500. 000 ft-ig?

Figyelt kérdés
nem rég szereztem meg a jogsit, és a közeljövőben szeretnék venni egy autót! kb fél millió forintig.a lényeg h Német autó legyen.(én a ford focust néztem ki)esetleg, ha muszáj akkor Olasz (fiat) !lehetőleg ne 2000 éveknél idősebbet ajánljatok. Inkább kéz alól, vagy autókereskedésből vegyem? mire ügyeljek nagyon? mi az amit laikus szemmel biztos nézzek meg? Dizel vagy benzin? előre köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 20. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valamilyen Opel? Mondjuk egy G astra?
2017. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Erre a kerdesre semmi ertelme hogy válaszoljunk,ha még itt tartasz,hogy dízel vagy benzin meg hogy mit nezzel meg stb......egyebkent te semmit mert lathatoan sík vagy a témában,igy vigyel valakit magaddal aki tenyleg ert is az autokhoz,mert kulonben ugy levesznek mint a nagykabátot!
2017. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Marcello Gandini, köszönöm az értékelhetetlen válaszodat. segítséget vártam, esetleg tapasztalatokat, nem kioktatást,és személyeskedést! nyilvánvalóan sík vagy segitségnyújtásban, és nem neked találták ki ezt az oldalt! nem mindenki született matchboxal a a seggébben, de látom téged anyukád egy bmw-el lökött ki a p*csájából.
2017. ápr. 20. 16:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Látom egyesek néha fáj a nyers igazság... Egyébként én a helyedbe egy swiftet vennék. Dízel vagy benzin: mennyit használnád az autót illetve hol?
2017. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De amúgy a legegyszerűbb, ha olyat veszel ami tetszik...
2017. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 4es golf tökéletes lenne. Haverok befernek, megbízható ha jó helyről veszed. Hosszú távon is kényelmes.

Fő hogy az állapotát nagyon nézd meg

2017. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Marcello Gandini-nek igaza van.


Hát benzin rövidebb utakra, diesel nagoybb utakra. Igy általánosságban. Persze több mindentől függ.

Vegyél olyan ami tetszik. Ennyiért nincs értelme válogatni. Vedd amelyik jó állapotban van, neked tetszik (számomra az autó belsőtere fontosabb, mint a külseje. Keress jól felszereltet.

Hogy mit nézz meg rajta arról pedig millió cikket, videót, órumot leeht találni.

2017. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát rövidebb utakra használnám, max néha 100-150 km-s utakra. az autókereskedést vagy inkább magánszemélyt ajánljátok? egyébként meg Marcello Gandini-nek nincs igaza! azért van ez a b***ott oldal h segítsenek azoknak akik segítséget kérnek. és nem személyeskedést és kioktatást v megalázást várnak! bár tudom h vannak olyanok akik ebben élik ki a vágyaikat. a többi normális segítőkész embernek köszönöm a válaszát!
2017. ápr. 20. 18:24
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor benzint. De, hogy hol vedd és mit nézz ahhoz ne itt várj választ. Nézz utána interneten, youtubon. Ott részletesen mindent leírnak.

Annyit esetleg mondhatok, ohgy én magánszemélytől venném.

2017. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem megalázáskémt,meg nem is bántásként írom,tényleg távol álljon tőlem,de annyiban igaza van,hogy ha elmész autót venni,akkor vigyèl magaddal egy olyan embert aki jobban ért hozzá,mert a szemfüles eladó pár kérdésből észreveszi ha nem értesz hozzá és úgy le fog venni,mint a Lenin kèpet. Olyan ez ,mint a lóvásárlás. Oda sem indulnék el egyedül. Tudod,több szem többeat,és más nézőpontból nézi. Lehet,hogy az a személy észrevesz olyat,amit én nem és így megkímélem magam a felesleges bosszúságtól és kiadásoktól.
2017. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!