Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott már el vki kocsit az...

Adott már el vki kocsit az AAA Autonak?

Figyelt kérdés

Hirdetem a kocsimat es felhivtak, hogy vigyem be hozzajuk es ha olyan mint a hirdetesben, akkor megveszik.


Jogos elvaras lenne az, hogy ők jojjenek ki hazhoz? Hiszem ez ők keresni is fognak ..


2017. ápr. 23. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas nagy ívben kell őket elkerülni. De komolyan.
2017. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 crudy ***** válasza:
Persze h jogos elvaras. Aki autot akar venni az menjen es nezze meg, nehogy mar a te kolcsegeden menj be vele, nezzek at aztan mondjak azt h haat megse vagy mondjanak ra valami nevetseges arat. Amugyse fogod annyiert eladni nekik amennyiert hirdeted de az osszeg meg meg se fogja kozeliteni, ok keresni akarnak rajta. Egyszer irtam nekik h van egy autom ami erdekelheti oket, leirtam rola mindent de nem is valaszoltak... Egy masik hirdetesemnel irtak egy kereskedesbol h felvasarolnak az autot es h vigyem el hozzajuk. Vissza irtam ha erdekli oket itt tudjak megnezni. Erre se kaptam mar valaszt. Ha te autot akarsz venni akkor nem felhivod a kereskedest h hozzanak ki neked egy autot, hanem bemesz.
2017. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tel van az internet az AAA autónál átélt negatív tapasztalatok leírásaival, elég lett volna csak a keresőt haszálnod, hogy megtudd, miért NEM SZABAD VELÜK FOGLALKOZNI.
2017. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kiitos ***** válasza:

fiat brava 200 ezer feletti kilométerrel megvette aaa .

három nap múlva a honlapjukon 130 ezer km hirdette megkímélt, női tulaj , sérülésmentes stb. dupla áron.

2017. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:
4-es ez elég furcsa.az óratekergetést elvileg nehéz bizonyítani de ilyen esetben eléggé egyértelmű és komoly büntetésre számíthat az elkövető.tettél feljelentést?
2017. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
AAA Autó megígér mindent, majd élőben félárat benyög. Ha erre felkészültél akkor bátran elviheted és hazabuszozhatsz.
2017. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Huhh mennyi valasz!!! Meggyoztetek, hagyom akkor oket!

Koszonom!

Ha jon még tapasztalat, velemeny, szivesen olvasom!

2017. ápr. 23. 19:47
 8/9 kiitos ***** válasza:

Kedves Szántóvető !

Dehogy tettem feljelentést, örülök hogy elvitte innen azt a romot.

Eladni érdemes nekik autót, kevés pénzt ad érte de ha úgy is csak megszabadulni akarsz a kocsitól akkor az is jobb mint ha Te kínlódsz hónapokig az eladással és a végén úgy is leengeded az árat .

Venni nem szabad tőlük...

2017. ápr. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 AAA Ügyfélszolgálat válasza:
Tisztelt Kiitos! Az Ön véleménye is fontos a számunkra, hiszen úgy gondoljuk, hogy minden szolgáltatást lehet még tovább fejleszteni! Kérjük Önt, hogy küldje el az elérhetőségét valamint az autó rendszámát hogy utánna tudjunk nézni az esetnek a kapcsolat@aaaauto.hu e-mail címre. Biztosak vagyunk benne hogy az autót úgy kínáltuk eladásra ahogyan megvásároltuk. Köszönjük együttműködését! AAA AUTO
2017. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!