Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó/motor FÉNYEZÉS hogyan?

Autó/motor FÉNYEZÉS hogyan?

Figyelt kérdés
Üdv, szeretném a lehető legminőségibben fényezni a motoromat. Normális kompresszorom van hozzá. Előszöris mik a lépések? 1.Tehát fémig csiszoltam a vázat. 2. Szórógitt 3. Csiszolni 4. Alapozó 5. Szín 6. Lakk? Ez így szerintetek jó? Illetve milyen márkájú alapanyagokat használjak? kezdő vagyok, ezért ha vmit nem jól tudok ne szóljatok le érte. Előre is köszi a segítséget

2017. ápr. 23. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

" szeretném a lehető legminőségibben fényezni a motoromat"


akkor a lépések:


1. elviszed fényezőhöz.

2017. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

felejtsd el a minőségi munkát ha nincs tapasztalatod

vidd el szakemberhez

2017. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem. Saját magam fogom csinálni. Hogyan szerzek tapasztalatot? Úgy hogy megcsináltatom valakivel?? Nem kösz.
2017. ápr. 23. 23:32
 4/6 A kérdező kommentje:
És félreértettétek amit írtam. A lehetőleg alatt a saját képességeim határát értettem. Tehát az otthoni-fényezőkamramentes-garázsfényezést értettem. Nem kell csodálatosnak lennie, csak látszódjon, hogy gonddal lett csinálva, és tartós legyen
2017. ápr. 23. 23:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát továbbra is várom a választ
2017. ápr. 23. 23:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Valaki? Nem igaz, hogy nincs senki sem a gyik-en aki ne fényezett volna már otthon.
2017. ápr. 24. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!