Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit ajánlanátok?

Első autónak mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hónapok óta keresgélem a megfelelőt, és a Toyota Prius eléggé megfogott. Azonban nem tudok dönteni a 2 és 3 között.

Tetszenek a plusz dolgok és a kinézet változás a 3-ban de nem tudom megéri-e a 2x-es árat..

Vannak saját tapasztalatok esetleg?

Természetesen más autóktól sem vagyok elzárkózva, szóval ha van ötlet szívesen várom!


2017. ápr. 23. 20:45
 1/9 anonim válasza:
79%
Wolksvagen passat van 3-4 ismerősömnek is, valamelyiküknek 650 000 futott kilométerrel. Egyiküknek most vette, használtan, néha volt vele 1-2 kis gond, 10-20 ezres tételek voltak, egyébként megbízható.
2017. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél példát a magyarság nagy részéről, ne vegyél autót a teljes vagyonodból. Jó a 2.gen. Prius is, fölösleges a kinézet miatt egy duplán drágát venni. Ha más autókat is nézegetel, akkor is hibrideket keressed, mert nagyon megéri. Többen is foglalkoznak már a hibridek akkujainak felújításával, olcsón.
2017. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
"Wolksvagen" :DDDDD
2017. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
fólcvágen az!
2017. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
másnéven faúwé
2017. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Priust első kocsinak? Ne legyél már idióta. Vegyél egy G Astrat, Puntot, vagy Corollat, ha már a Toyotara gerjedsz.
2017. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mennyire keresel jól, mik az elvárásaid? Ettől függ leginkább a Prius jósága, nem attól hányadik autó...
2017. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok és megvan már a havi rendszeres (jó) keresetem.

Város körzetében lakom, ami kocsival kényelmes távolság még.

Megfogott az alacsony fogyasztása, illetve a vásárlói visszajelzések alapján szervízbe sem kell túl gyakran látogatni vele.

De úgy gondolom első autónak bőven elég egy 2-es, amíg belejövök igazán a vezetésbe.

2017. máj. 2. 01:02
 9/9 anonim ***** válasza:

"szervízbe sem kell túl gyakran látogatni vele. "


ezt mégis hol hallottad?????Amikor a 2-es priust gyártották még eléggé gyerekcipőben jártak az elektromos hajtások.A 3-as prius meg eléggé drága én soha nem adnék ennyi pénzt egy ilyen kocsiért!

A toyotához brutálisan drága az alkatrész és a 20éves fejeddel elképzelhető hogy parkolás közben vagy bármikor megtöröd!

Külonben meg 20 évesen elegge gáz egy prius( mindenki azt hinné anyucié)

A prius árából vegyél egy 2008-as jettát 1.9tdi motorral (6 literrel eljár,megbízható,biztonságos bár ez a priusnal sem problema)

2017. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!