Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Felicia 1.3MPI gyertyáka...

Skoda Felicia 1.3MPI gyertyákat hol találom?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 08:09
 1/7 A kérdező kommentje:

ilyen az én motorom is a Feliciámban


[link]

2017. ápr. 29. 08:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Valahol ott van az MPI feliratos műanyag burkolat alatt. Ott látok négy valamit ami kijön a motorból.
2017. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam szólok, hogy a trafósor alatt keresd, ami szépen látszik a motor első oldalán. Az MPI felirat alatt az injektorok vannak!

Így néz ki a trafósor:

[link]

2017. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az jutott még az eszembe, hogy ha ennyire értesz hozzá, akkor inkább ne kezdj szerelni, mert ha elrontasz valamit, akkor többe fog kerülni, mint a szerelő óradíja!
2017. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy írom,hogy nem a gyertyák miatt rángat és fullad! :)
2017. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a segítséget nem indul az autó tegnap még ment kicsit a szelep viszont kopogott a gyertyákat gondoltam megnézem köszönöm még egyszer a segítségeteket!Benzin pumpát mindent most cseréltem ki.
2017. ápr. 29. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:

"Benzin pumpát mindent most cseréltem ki."


Na ez a baj!

:D


Ha a gyertyákat se találod, akkor hogy jut eszedbe hozzányúlni az üzemanyag rendszerhez?

2017. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!