Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 b5 1.8T tapasztalatok,...

Audi A4 b5 1.8T tapasztalatok, információk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy milyen tapasztalaitok vannak az autóval kapcsolatban?

Mindenféleképpen 1.8T ról

Quattrol is!


Honnan tudnék még olvasni az autó felszereltségéről?

Úgy értem,hogy egy 96 osba is ugyan az a technika van mint mondjuk a 99 esbe?!

Tulajdonképpen MINDENT szeretnék tudni az autórol.

Már rengeteget olvastam róla,kerestem fórumokon hozzászólásokat,sajnos nem elég :(

Lassan eljön majd az ideje,az autó vásárlásnak.

Miket kéne alapossan szemügyre venni mondjuk egy autószerelőnek?

Esetleg van itt valaki,akinek van ilyen autója,és nagyon szeret?

Válaszokat előre is köszönöm!

Minden hasznos linket nagyon megköszönnék!

Negatív kommentelőkre nem vagyok kiváncsi,(hogy szar az egész stb..)



2017. máj. 3. 15:20
 1/5 anonim válasza:

Totalcar oldalán van egy olyan, hogy népítélet. Itt márkákra le van bontva, márkán belül minden kocsi kap egy külön ablakot. Ez tartalmazza a használók véleményét. Évjárat szerint vannak beosztva érdemes elolvasni.

[link]

2017. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az elso irja!Nepitelet vagy itt az oldalon a masik 1000 szorol szora ugyanilyen kerdes vegigolvasása!
2017. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😉
2017. máj. 3. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Na az egy jó motor, még az 1,9 pümpedüzniről mondanak jókat. Persze addig, amíg be nem fosik a fúvóka.

A totalcaron nézelődj.

2017. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 walk w1th mee ***** válasza:
nagyonjó motor,jól nézd meg mert sokat voltak ezek már gyepálva,tapasztalatból mondom én a pilótáskodást 1.6os a4b5el kezdtem,az a kocsi amit ki birt:D 2 éven keresztül amig megjött az eszem folyton tiltásban járt szegény autó:D összvissz 600euró lett rá költve,mezidő alatt nyélgázon nyomtam neki ,vagy 80ezer km-t beletoltam igy,persze olajat cseréltem benne stb .persze egy turbós ennyit nem birna ki de szerintem nem arra vennéd hogy úgy használd ahogy én úgy hogy ha jót ki fogsz akkor az egy hálás autó lesz,enyém még mai napig meg van és csak gyújtom megyek vele ha lerobban a bmwm..:) 3,és félév alatt 3x maradtam az útszélén vele,2x féltengely törött el 3.ra az öninditó térdelt le de sosemvolt azelőtt cserélve benne,kilett cserélve és még mindig megy,nem akar elromlani:D
2017. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!