Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Ferrariban vagy egy...

Egy Ferrariban vagy egy Lamborghiniben nézik meg jobban az embert? Melyik a népszerűbb?

Figyelt kérdés
Nincs egyik sem, és nincs is rá pénzem, még mielőtt valaki kamuzással vádolna, csak érdekelne elméleti síkon (mert már láttam viszont belőlük párat szerencsére) hogy melyik a népszerűbb az emberek körében, melyiket nézik meg többen, melyikkel könnyebb csajt találni, ilyesmi.

2017. máj. 3. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Már megint ez az ostoba kerdes,hogy melyikkel jobb csajozni......

Mintha nem lenne teljesen mindegy!A nőknek ugyis csak annyi a lényeg hogy üvöltsön róla hogy drága.....azt meg mindkettő tudja!

A férfiaknak meg (főleg akinek benzin folyik az ereiben)meg valoszinukeg mindegy,mert ezt is azt is meg fogja nézni!

2017. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Amelyik csajt el lehet csábítani egy autóval, annak tökéletesen mindegy, hogy milyen autó, a színét talán megjegyzi.

Az emberek körében egyik sem népszerűbb a másiknál, sőt az emberek nagy része meg sem tudja különböztetni az említett két márka autóit egymástól.

2017. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 crudy ***** válasza:
35%

Talan ez a kerdes harom eselyes a tulaj szempontjabol. Egyik akit nem erdekli h mi az de draga ugyhogy megnezik. A masik akik imadjak ezeket es azert veszik ezt. Ezzel igazabol semmi bajom. A harmadik aki meg nem ert az autokjoz es azert veszi ezt mert a csapbol is ez folyik. Kivulrol meg persze az egesz egy mese. Aaaaaaaaanyi videot lattam mar ahol ossze torik ezeket. Facebookon az egyik csoportba tettek fel egykepet egy vadi uj ferrarirol amit 68 merfoldel zuztak ossze. A gazdag paraszt megveszi de vezetni persze nem tud. Van persze kivetel..


Melyikkel lehet jobban csajozni? Amelyikbol eppen kijon az uj modell es az virit minden magazin elejen. Akinek villogni akarnak ezekkel akugyse ertenek hozza csak h penz van mogotte.


Nem csak az a tre ha valaki azert veszi mert nem fog fazni a farka, es az a teny h van akinel ez bejon. Hanem az h nem tudjak h mennyivel nagyobb stilus egy 1960as sls merciben ulni ami vissza adja az egyeniseget, a kello tiszteletet a muszaki vilag es a kor elott es azt a vegtelenul visszafogott eleganciat.

2017. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
A Lambó kicsit ritkább és ezért talán feltűnőbb.
2017. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Én ezek mellett elsétállok, valami 60-70es évekbeli izomautó, az már igen.

24/l

2017. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Kis hazánkban mindkettőben megbámulnak. A Lambók itthon ritkábbak, ezért azt sokan nem tudják hova tenni, de a lovacskát mindenki ismeri.
2017. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
71%

Hát szerintem mindkét autó esetén leesne az álla az embereknek. Azért egy aventador szerintem senki se venne félváról, itt számít attól is hogy mennyire ritka az a autó. Én kisvárosba lakok, egy szürke ford mustangot is megnéztem közelebbről. Már az is nagyon feltünnő volt, életembe akkor láttam elsőnek ilyen autot közelebbről.

Jajj az meg hogy melyikel könyebb csajt találni? Aki tud csajozni az ezer éves suzuki swiftel is felcsipi a csajokat. De egyet elárulok, akiknek ilyen autója van nem a kocsival akarnak majd csajozni, mert tudják hogy azok a lányok akik próbálkoznak náluk csak az autó miatt nyomulnak rájuk. Maximum meghúzzák aztán mehetnek tovább amerre látnak! Gold digger lányoknak a pénz számít nem a te személyed.

2017. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem mind1? Ha neked Ferrari akkor azt vegyél akkor is ha Lamborghiniben jobban megnézik az embert. Nem az a lényeg. Amúgy mind2ben megnéznek nyugi. Főleg ha kicsit odalépsz
2017. aug. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előbb még csak sejtettem, de te tényleg végigmész minden Ferrari, BMW, Lambo stb kulcsszavas kérdésen és a végére benyögsz valamit még ha ezer éves kérdés is?
2017. aug. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem tök mind1 neked hogy hova nyögök be és mit?
2017. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!