Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiert fenyeznek altalaban...

Mennyiert fenyeznek altalaban egy elemet?

Figyelt kérdés

Autora valo kis szarnyat szeretnek fenyeztetni. (Swift)

Mire szamithatok, mennyiert fujnák az auto szinehez?

Penteken viszem karosszeriashoz megmutatni, csak erdekel mennyi lehet.

Elore is koszonom a valaszokat! (Beszologatok, unatkozok kimeljenek!)



2017. máj. 3. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
20-25e Ft.
2017. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 crudy ***** válasza:
Hat jah 20-25-30 de mivel nagyin pici az elem lehet jo arc es azt nondja h 10. De azert 25el szamolj
2017. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ettol feltem enis...

A szarny kicsi, tehat nem olyan nagy felulet, raadasul 7ezer volt osszesen futarral, tehat ennyit nem koltenek ra. Legfeljebb lefujom feketere ha tenyleg ilyen huzos.. :(

2017. máj. 3. 22:36
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazandibol lakatosnal van az auto, kuszoboket cserelnek rajta ill. azokat fenyezik.. Penteken mehetek a kocsiert, viszem a szatnyat is, hogy mennyibe csinalnak meg es raknak fel kedvezmennyel. Sajnos elobb nem tudtam megszerezni a szanyat, mert nagyon ritka ez a fajta, ha meg van is, csak ajtostul adjak, de sikerult kifognom egy bontot, ahol olcson adtak...

15e tobbet nem szeretnek ra kolteni.. :/

2017. máj. 3. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Pénz nélkül tuningoljuk a szakadt stiftet? Anyu tudja, hogy itt állatkodsz?:)


Viccet félretéve, előbb kellett volna szólni a fényezőnek, hogy lesz még plusz egy szárny is, akkor "olcsón hozzácsapta volna a többihez. Az sem mindegy mennyit kell vele dolgoznia

2017. máj. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azert azt nem mondanam, hogy penz nelkul tuningolom a "stiftet'.

Telen 100e koltottem a motorfelujitasra, kuplung cserere stb..

Most 170lesz a lakatolas ( nem csak a kuszoboket cserelik.. )

Es akkor meg ott vannak az uj gumik, felnik.

Utolag konnyu okosnak lenni, 1eve keresek ilyen szarnyat, es mikor beadtam a lakatoshoz, nem volt nekem. 3 Suzuki bontotol kerdeztem meg, de nekuk sem volt. Egy aprohirdetesben talaltam olcson, tegnap erkezett meg.

2017. máj. 4. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem azért érdekel mi lett a vége. Nekem 15volt egy motor sárvédő feketéről kékre műanyaghegesztve csiszolva:)
2017. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az autot gyonyoruen megcsinaltak, es viszonylag olcson.


A szarnyra 20e mondtak fenyezesre es felrakasra, szoval "belevagok'. :)

Jovoheten elvileg mehetek is erte.

2017. máj. 7. 07:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen szárnyat keresek. Eddig még nem jártam sikerrel...

Egyébként ennyire fontos volt az az autó? Én 3 hónapja vettem meg a jelenlegi Swift-emet kereken 300 ezerért, teljesen kilakatolva, felújított motorral és felfüggesztéssel, alufelnivel és szinte új gumikkal. Festés az olyan so-so.

2017. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hany ajtos a tied?

Irj privit, es segitek keresni.


Igen, nevelofaterome volt, aki 3eve elment... A szulei vettek ujonnan szalonbol, rengeteget alt a verda, tudtam, hogy idoben mindent megkapott, vigyazva volt ra. Szeretnem meg sokaig megtartani, 1eve van jogsim, elso verda, szoval ja.. szeretem:)

2017. máj. 7. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!