Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik benzinkút üzemanyaga a...

Melyik benzinkút üzemanyaga a legjobb, melyikre esküsztök?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz,hogy az OMV-t jobb,mint a hazai MOL beszállítói üzemanyagok?
2017. máj. 6. 17:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

1 komolyabb autómat vettem,(inkább első olyat amilyet szerettem volna).

1 Civic 2.2 dízel 140 le "UFÓ" facelift nem az egybe plexis.

És megadnám neki a "jót".

Eddig 75 le coltom volt,annál nem éreztem semmit (igaz 75 lóerőnél mit érezzek különbséget).

Ennél pedig ,oké 25 forinttal drágább egy prémium gázolaj a simánál ,de 2 milliós autónál nem fogok 25 forintot variálni.

Azt mondják ,hogy az osztrák OMV "sima" gázolaja felér könnyedén a MOL kutak prémium cuccával.

A maxmotionra meg,hogy 380 helyett 480 is lehetne megérné.



Shell meg OMV-re gondoltam az ismertebbek közül.

2017. máj. 6. 17:57
 2/15 anonim ***** válasza:
Továbbra sincs eltérés.
2017. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az üzemanyag ~85-90%-ban a Moltól megy mindenkihez :D
2017. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

a napokban olvastam itt valakinél, aki azt írta, hogy egy kutas ismerős adta a tanácsot. felváltva érdemes tankolni, mert maga az üzemanyag nyilván nagyrészt a MOL-tól van, de a hozzáadott adalékok szinte minden kútnál más-másra hatnak, más részét tisztítják a motornak stb.


hát nem tudom, én is hallottam már, hogy az OMV a legjobb, de abból is az osztrák OMV, tehát ami a nyugati határ közvetlen közelében van, és valószínűleg a határon túlról kapják.


én egyébként shell-t tankolok.

2017. máj. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ember, mi lesz koszos a motorban amit tisztítani kell ?
2017. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az 500masik ilyen kerdes mellett nagyon fontos volt megint megkerdezni......foleg muitan mindnel le lett mar irva hogy semmi kulonbseg!
2017. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Ember, mi lesz koszos a motorban amit tisztítani kell ?"


Erre én is kíváncsi lennék :D

2017. máj. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb az OMV, érezhető a különbség. És nehogy valaki mégegyszer leírja, hogy az OMV is a MOLtól veszi az üzemanyagot. Tudjuk, hogy így van, de mégsem ugyanaz, vagy 100 féle adalékot tesznek még bele az OMV-nél, és az azért számít.
2017. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

OMV!

Osztrak uzemanyag egyenesen ausztriabol hozzak , es nagyon jo tole az autom, jol gyorsul!

2017. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen az jo nagy marha aki ilyet ir hogy becsben van az olajfinomitoja az OMV-nek , itt nalunk a kutjai es a szhar molos nyalat arusitanak a sajat kutjaikba!

Ha igy lenne akkor hova viszik a becsi finomitobol a benzint, olajat???

2017. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!