Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Polo V milyen motorral a...

Vw Polo V milyen motorral a legjobb választás?

Figyelt kérdés

2010 körülieket nézegetem, a keretem max 2 millió ft lenne rá.

Alapvetően az 1.2-es szívóbenzineseket kizártam, mert próbáltam ezt a motort egy Fabia-ban, és nagyon gyengének éreztem.

Az 1.2-es TSi-kben pedig valahogy nem bízom. Ezek a kis turbo-s motorok... nem az én világom.

Szóval eddig úgy voltam vele, hogy az 1.4-es 85LE-s motor a befutó nálam. Viszont ebből a verzióból nagyon kevés a meghirdetett példány.

Ezért most elgondolkodtam a CR TDI dízelmotorokon. Elég jókat olvastam róluk, sokan dicsérik.


Amiért dilemmában vagyok, az a használat jellege lenne. Én főként rövidebb távokra használom a kocsit, munkába járni, bevásárolni. Hosszú, 50+km-es távokat viszonylag ritkábban megyek egyhuzamban. És ilyen rövid utakra azt mondják, a dízel nem jó.


Szóval szerintetek melyik lenne a legjobb választás bele?



2017. máj. 8. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Arra pont elég a legkisebb benzines is. Kis autóba az jó, nem kell 3000-es dupla turbós.
2017. máj. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!