Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Audi A6 (4F) modell...

Kag8655 kérdése:

Egy Audi A6 (4F) modell esetén ha vontatni szeretnék hová tudom csatlakoztatni a vonószemet? (Az autó alján hátul nincs fül hogy beakasszam a kötelet, és a lökhárítón sincs takaró fedél a betekerhető vonószem számára. )

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom ez a modell automata valtos. Ha igen,akkor azt sehova ne vontasd mert csak tonkrevagod. Ahoz treler kell. Ha automata akkor pedig kell rajta lennie vonoszem.
2017. máj. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2.ikra automata helyett manualist akartam irni 😁
2017. máj. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet húzni az automatát is , csak szét kell kötni a hajtást.
2017. máj. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A váltó manuális. Én szerettem volna vontatni vele, de nem találtam hátul semmit.
2017. máj. 9. 07:54
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt megkérdezheted.

2017. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Épp az előbb megtaláltam, csak a lökhárító alatti műanyag burkolat annyira megereszkedett az évek alatt hogy teljesen eltakarta de az autó középvonalától (ha hátulról nézzük) jobbra kb féltávon van a vonószem csatlakoztatási pontja egy kb 10 cm hosszú cső az egyik végén vakdugóval.
2017. máj. 10. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
mi a tetőcsomagtartohoz kötöttuk. modjuk leránotta s végigszántotta a motorháztetőt. utána a lökháritohoz kötöttuk, de azt meg letépte.
2019. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!