Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz vizsgára hogyan, milyen...

Kresz vizsgára hogyan, milyen programmal érdemes felkészülni (B kategória)?

Figyelt kérdés
Már egyszer megbuktam, pedig az ncoreon található tesztprogramot nyomogattam, de az 2012-es volt. A vizsgán szembesültem vele, hogy akármennyire is eddig értettem, most teljesen más kérdések jönnek elő, és semmit se értettem az egészből, mivel nekem semmi tapasztalatom a vezetésben utasként sem, semmit nem tudok az autókról, nem értek a műszaki dolgokhoz, szóval sajnos nekem nincs olyan hogy érzésből tudjak valamit. Felkészülni viszont fogalmam sincs, hogy hogyan kéne, hol található meg ugyanaz a tesztsor, amit a vizsgán nyomnak elém? a kresztanulasotthon.hu tesztprogramja megvan, az egész hasonló, de én úgy emlékszem, hogy a vizsgán még ennél is sokkal bonyolultabb kérdések voltak...
2017. máj. 10. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Tanulni KRESZ könyvből kellene, megérteni a szabályokat, azok logikáját, és akkor nem lenne gond, hogy mit, hogyan kérdeznek.

Tesztsorok kitöltésével nem a szabályokat tanultad meg, csak bemagoltad a kérdésekre a választ, amivel a vizsgán semmit nem érsz.

Az összes müszaki kérdést elronthatod, ha tudod a KRESZ-t, sikerül a vizsgád, nem nehéz a vizsga, 10 hibával még átengednek, ami nem kevés.

A vizsgán előforduló kérdéseket az edukresz.hu oldalon tudod megnézni, de több ezer kérdés-választ ne próbálj meg bemagolni, a szabályokat tanuld meg

2017. máj. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, nem csak bemagoltam a valaszokat, hanem megtanultam melle a tanfolyamon lediktalt teljes fuzetnyi anyagot, most masodjara meg ebben a kresztanulasotthon.hu-s programban megtalalhato tobb oldalnyi anyagot. Remelem igy mar menni fog, ha nem, akkor legkozelebb megveszem a konyvet, de remelem nem lesz legkozelebb. :/
2017. máj. 10. 07:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem legközelebb kellene megvenni a könyvet , hanem már régen és azóta tanulni belőle, megtanulni rendesen. A teszt program bemagolása pont olyan mintha készpénzért vennéd meg a jogositványt.
2017. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kresz szabaly szinte evente megujul. Ne sajnalad erre a penzt,jelentkezz be egy autosiskolaba,ma mar lehet online is tanulni.

En igy csinaltam,ajanddekba adnak a program melle vizsgafelkeszitot is,aminek segitsegevel 4hibaponttal atmentem elsore.

2017. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mentegetőzés, hogy a műszaki kérdédek niatt bukott a vizsgázó.

Egy tesztlapon van 5 műszaki kérdés.

Az nem müszaki kérdés, hanem tanulható szabály, ha pl rakomány szállítással kapcsolatos kérdések vannak...és sokszor vannak.

Ezek lehet a tanfolyamon szóba sem lerülnek, de a KRESZ könyvben le van írva, mennyivel nyúlhat túl a rakomány, előre, hátra, oldalra, stb

2017. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!