Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RS4 50 miben különbözi...

Aprilia RS4 50 miben különbözik a sima Aprilia Rs 50-től?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 2012-13 as Aprilia RS4 50 motort, 600.000FT ért ki is néztem egy nagyon jó állapotút, 6.000km-el! Mennyire megbízhatóak ezek a motorok, folytás nélkül mennyi a végsebesség, és az az utazósebesség amiben kényelmesen lehet menni? Ja, és igen. 160cm vagyok, mennyire lenne nekem kényelmes, hány km után lenne már kényelmetlen? Szerintetek? Mennyire kell foglalkozni vele? Fogyasztás? Hány lóerős kb.? Megéri rá tenni sportkipufogót? És ha igen milyet? Mennyivel dobja meg a teljesítményt?

Köszi hogy végigolvastad, bocsi hogy ilyen sok kérdést tettem fel, de hát erről szól ez az oldal.... :D



2017. máj. 11. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az RS4 50 az már négyütemű, a sima RS az meg kétütemű. Jól lesz az a 160 centidhez. Vedd meg a motort ha tetszik, ne foglalkozz azzal hogy mennyit fogyaszt, meg hány lóerős. Csak használd és tartsd karban. Ha lehet, semmilyen "tuning" ne legyen rajta.
2017. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, [link] ezt találtam róla, és úgy látom hogy 2 ütemű!
2017. máj. 12. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Bocsi, az 50-es maradt 2T, csak a 125-nél álltak át 4T-re. Mindegy, a többit amit írtam azt tartom. Tehát ne vegyél olyan motort ami nem eredeti konfigurációjú. Rácsúszott egy "sport" légszűrő, meg egy "tuning" kipufogó? Hagyd meg az eladónak.
2017. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van benne valami ;)
2017. máj. 13. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!