Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa 147-es en gondolkodok...

Whiteprince kérdése:

Alfa 147-es en gondolkodok hogy veszek. Konkrétan 1.6-os benzinest. De nemtudom érdemes e a 120 lovasat vagy elég lenne a 105 lovas. Nem vagyok versenyző hanem csak szeretnék egy olyan kis autót ami mégis dinamikusan halad ha kell?

Figyelt kérdés
Nem kell hogy most az Alfa fikázósok megszólaljanak, főleg mert csak 2005 ös évig nézem. Tapasztaltak válaszára várok?

#autó #Alfa Romeo #147 es fogyasztása #147romeo
2017. máj. 12. 05:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha neked az tetszik és megtudod venni akkor vedd meg.

[link]

2017. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy 1.8 szívó VAG kocsit, meg kapod ugyanazt a feelinget, töredéke szopásért.


Egyébként amikor én vettem, 90 és 110 lóerő között voltam. Áldom az eszem, hogy az erősebbet választottam. A következő ismét egy 30-40 lóerővel több lesz. Én sem vagyok versenyző, 3 év alatt egyszer voltam pályanapon, hétköznapokban sem megyek bele semmi versenyzésbe a hülyegyerekekkel, és klimaxoló vénemberekkel, de dinamikusan haladok, úgyhogy szerintem az erősebbet vedd ha ez fontos.

2017. máj. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen 147-es alfas kerdesekbol az utobbi időben csak én megvalaszoltam vagy 10-et....nalad nem mukodik az oldal keresője?

Egyebkent nem tudom mi ertelme van igy a kerdesnek hogy negativ tapasztalatot velemenyt hallani sem akarsz,pedig az igazsag az,hogy ez az auto főleg ezekkel a motorokkal egy hulladék!Nem is megy cserebe meg zabál!

De mondjuk ha neked ez kell akkor vegyed!

2017. máj. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Tapasztaltak válaszára várok?"


Vicces, Alfa fikázást nem vársz de mondjuk tapasztalatokat??? Tapasztalatból mondom, hogy SZAR a benzines Alfa.. De akkor ott van a gumi szerelőm (igen kerék gumi), 8!! ismétlem 8 alfája van a családjukba 147 és 156 és 159-esek. Marha nagy Alfa fun, isteníti, de ő is megmondta, a benzines Alfa szar, nagyon, innentől kezdve nincs miről beszélni. Az Alfázás (ne fázzá he xD) inkább egy hobbi, ha tetszik vegyél, illetve ha akarsz is rá költeni, de ha fintorosz attól, hogy úristen költeni kell rá akkor felejtsd el. Egyébként a dízel Alfák nem rosszak, csak ki kell fogni egy olyat, amit normálisan szervizeltek.

2017. máj. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az azert barokkos tulzas, higy a benzinesek rosszak. A 2.0 JTS motor nem sikerult jol. A 120 lovas valtozatban a vezerles modosito okoz problemat, ha nem cserelik ki vezérles cserenel. A 105 lovas nem olyan problemas. Ezek erzekeny autok, nem tűrik a "ridegtartast". Megkimelt peldanyt kell vadaszni.
2017. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!