Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbüntettek mert nem volt...

Megbüntettek mert nem volt autópálya matricám, de a gps vitt fel rossz irányba amint lehetőség volt rá le is mentem róla és vissza fordultam a helyes irányba. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Kaptam csekket 15.000ft mert nem volt matricám,most akkor már így jártam be kell füzessen azért a 10percnyi tévedésért az autópályán? :-( Nem lehet ez ügyben semmitsem intézni?
2017. máj. 14. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Be kell állítani a GPS-ben hogy kerülje el a fizetős utakat. Örülj hogy csak 15 ezer. Ahhoz képest, hogy haver ugyan ezért 30 ezres csekket kapott.
2017. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem elhet vele semmit sem kezdeni, nem foglalkoznak ilyesmivel, hogy miért hajtottál fel rá.
2017. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
mit nézel útközben a gps-t vagy a táblákat?
2017. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Normálisan meg kéne tanulni a GPS-t kezelni és megfelelően beállítani, nem felelőtlenül bepötyögni a címet és követni rá bízva mindent mert ezzel az erővel a kukoricásba is befog vinni.

Most már így jártál szépen fizesd ki a büntetést becsületesen, ahhoz képest valóban olcsón megúsztad mert általában 30 ezer ft szokott lenni. Nekem is ez volt de tudatosan mentem fel a pályára viszont elfelejtettem matricát venni pedig csak egy közel 10 km-es szakaszon mentem mert siettem valahova, visszafelé pedig másik úton mentem, csak totál kiesett a fejemből, másnap kora reggel jutott eszembe hogy baj van de már késő bánat.

2017. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 nemcso ***** válasza:
74%
Csak a fizetés van, nincs más.
2017. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Fizesd be. ez a tanulópénz, A hatóság nem tudja miért hajtottál fel az autópályára. Ha neked elengednék, akkor még pár ezer embernek is el kellene engedni a bírságot.
2017. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mind1 miért hajtottál fel. Útdíj megfizetése nélkül használtál egy fizetős útszakaszt. A bűntetés jogos, felesleges időpazarlás reklamálni ellene. Legközelebb pedig már tudod, hogy meg kell nézni a táblát hova hajtasz fel.
2017. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

A GPS vezette az autót? Ha elütsz valaki, vagy régi adatbázis miatt behajtani tiloson mész be akkor is azt fogod mondani: a GPS mondta... :D


Ilyenkor fizetés van.

2017. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Semmilyen címen nem lehet kérni díj elengedést. Ha itt olvassa valaki, biztosan remek ötletei lesznek arra, miben hibáztam, de összefüggő kamionos sor miatt nem tudtam lemenni ingyenes szakaszról.

Fedélzeti kamerás felvétel állt rendelkezésemre, nem is olcsó jószág, hanem manipulálhatatlan, GPS-es.

Elutasítottak.


Bizony, a táblákat kell figyelni, meg előre felkészülni. Ez van. Le kell nyelni a békát.


De az okosoknak: Engem is vitt fel GPS úgy, hogy fizetős utak elkerülése be volt kapcsolva. Ugyanez a szoftver Budapest kellős közepén, a Kerepesi úton közölte, hogy elhagytam a lakott területet. Van ilyen.

2017. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Okosok: akkor te sem a táblákat nézed, grat :D
2017. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!