Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi szerepel pontosan a magyar...

Mi szerepel pontosan a magyar elsosegely vizsga igazolo papiron?

Figyelt kérdés
ausztriaba csinaltam az elsosegely vizsgat, es nekem az all rajta hogy a tanfolyamot elvegeztem. valaki viszont azt mondta hogy magyarorszagon muszaj rajta szereplenie, hogy vizsgat tettem. igaz ez? amugy vizsgat csinaltam, csak az nincs kulon kiemelve rajta..

2017. máj. 19. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Szinte biztos, hogy nem megfelelő az a papír.

A közúti elsősegély vizsgadíja a Vörös Keresztnek némi bevételt jelent, és még a magasabban jegyzett elsősegély vizsga igazolásokat sem fogadják el.

A Vörös Kereszt oldalán tételesen fel vannak sorolva, kik azok akik mentesülhetek a vizsga alól.

Például még az orvostan hallgatónak vizsgáznia kell, ha nem egészségügyi szakközép iskolában érettségizett

2017. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem is voros keresztes vizsgam van, csak eppen nem magyarorszagban csinaltam.
2017. máj. 20. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ebben a hónapban vizsgáztam a vöröskeresztnél,és nekem az alábbi szerepel:


IGAZOLÁS-a közúti járművezető jelöltek elsősegélynyújtásról ismereteinek megszerzéséről.

2017. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve még alatta ki van emelve,hogy a Magyar Vöröskereszt vizsgabizottság jelenlétében sikeres vizsgát tett.
2017. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!