Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autógyárnak van nagyobb...

Melyik autógyárnak van nagyobb presztízse, Audi vagy BMW?

Figyelt kérdés
Melyik autónak van nagyobb megbecsülése? Tehát melyik jelent felsőbb kategóriát?

2017. máj. 21. 18:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem szubjektív ízlésre vagyok kíváncsi, hogy melyik tetszik jobban, hanem hogy melyik van feljebb.
2017. máj. 21. 18:44
 2/13 anonim ***** válasza:

A BMW-nek nagyobb a rajongótábora, ezáltal a laikusok számára is komolyabbnak tűnik a BMW, mert mindenhonnan ezt hallják. Bár a BMW-nél kicsit a ló túloldalára is estek, ugye nagyon sokaknak már ellenszenves a márka.

Az Audi sincs sokkal lemaradva, minőségben ugyanott van, mint a BMW, és az autobahnon ugyanúgy lehúzódnak az Audi elől, mint egy BMW elől.

2017. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
BMW önálló cég ha lehet így mondani, Audi pedig a VAG konszern tagja, sokban egy elit VW.
2017. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%
Audi. A BMW a pronyók márkája, nem igazán elit.
2017. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 crudy ***** válasza:

Az utolsonak latom sikerult felfognia a szubjektiv reszt...


Az audinak nagyon nem tett jot h felvasarolta a vw. A bmw egy sokkal regebbi marka igy talan ha presztizsrol beszelunk akkor bmw. Melyik premiubb? Hat a merci :D. Egyebkent igen, minosegbeli kulonbseg nem annyira van, a konstrukciok is jok lennenek ha az audi nem vw lenne. De persze vannak nagyon jo audi motorok is.

2017. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

BMW és a presztizs? Hát nem tudok mondani 1 olyan BMW-t amit megbámulok. Talán egy M3, vagy 6os coupe. Audból meg sokkal több az, ami tiszteletet parancsol.


De én inkább így sorolom: Sportos: BMW. Fiatalos: Audi. Kényelem és prémium minőség: Mercedes.


A mercedes szép és erős, de nem arra való, hogy száguldozzanak. Audiban nincs olyan, ami hátul kapar, így az annyira nem sportautó. BMW meg attól BMW, hogy hátul kapar.

2017. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Az audinak nagyon nem tett jot h felvasarolta a vw. "


Mit beszélsz ember? Az Audi mióta ezen a márkanéven fut, már a VW része, és ez így van rendjén vagy negyvenvalahány éve. Nem is lenne Audi lehet, ha nincs az összefonódás. A közös műszaki alapok pedig pont hogy előny az Audinak, nem hátrány, mert a VW-ben sem szar motorok vannak, és egy rakás pénz van a fejlesztésre. Illetve az Audinak vannak saját gyártású motorjai is, ami VW-be nem kerül, csak esetleg Lamborghinibe, Bentleybe, Porschébe. Érted, ilyen márkákba.

2017. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 crudy ***** válasza:

Persze, azt ertem. Lehet h kihullott volna, de lehet h kinotte volna magat es feljebb lepett volna. Szerintem az utobbi. Igy most, bar van csak audi de mivel a vw alatt van igy elerik a vw melle lepesei. Bar csak technikailag nem szorul a bmw es merci moge de nekem megis az az erzesem h egy elegans vagy epp egy nagyon eros volkswagen. Mitol bmw a bmw? Mitol merci a merci? Azt tudom. Mitol audi az audi? Azt nem, es azert nem a volkswagen alatt nem tudott kibontakozni.


De ahogy nobdtad lehet csak a vw tartotta eletben.

2017. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"de nekem megis az az erzesem h egy elegans vagy epp egy nagyon eros volkswagen."


Tegyük fel, hogy hasonlít a VW-hez, főleg a régebbi modellek. Na és mi van akkor?

2017. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor a bugatti egy nagyon erős VW. A ferrari egy nagyon erős fiat. A bentley egy nagyon erős VW. A RR pedig egy nagyon erős és nagy BMW. A porsche egy nagyon gyors VW.
2017. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!