Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Riasztóval ellátott géprjárműv...

Riasztóval ellátott géprjárművem (Opel Vectra C) akkumulátorát ki szeretném venni, hogy feltöltsem. Hogyan?

Figyelt kérdés
Állítólag az Opel Vectra C típusú autóknak még egy "mini" akkumulátora is van annak érdekében, hogy ha valaki kivenné a normál akkumulátort beriasszon. Ezt hogyan lehet kivitelezni? Vagy egyáltalán beriasztana ha a normál akkumulátort valaki kiveszi?

2017. máj. 22. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs bekapcsolva a riasztó akkor nem fog beriasztani feszültségesés miatt sem.
2017. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs bekapcsolva a riasztó, akkor nem fog riasztani akkor sem, ha kiveszed az akkut.

Amúgy én ezért nem szoktam kivenni. Egy mai modern töltővel nyugodtan töltheted a helyén is. Nekem CTEK töltőm van, a kezelési útmutatója is azt írja, hogy nem kell kivenni az akkut a kocsiból töltéshez. Opel Astra J-m van, többször töltöttem már és nem okozott ez semmi gondot.

2017. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden autó akkumulátorát lehet tölteni kivétel nélkül.
2017. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. máj. 24. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!